Služby


Vedené meditace pro ženy

Meditace je úžasnou terapií pro všechny, kteří mají hektický život. Přináší totiž hluboké uvolnění a má také mnoho dalších účinků, od zvládání stresu až po zmírňování bolestí fyzických nebo psychických. 

Klidný stav vedené meditace rozpouští napětí tím, že uvolňuje vnitřní bloky a zklidňuje mysl, která následně uvolní celé tělo.

Vedená meditace je tajemný výlet do neznáma, největší dobrodružství, jaké je možné podniknout. Díky vedené meditaci se ponoříte do svého nitra a dovolíte si prožít pocit naprostého uvolnění , zavede vás tam, kde potřebujete vnitřně poléčit své bolístky, blokace , strachy a obavy. Při meditaci je naprosto přirozené že zharmonizování určitého vnitřního bloku ,může mít za následek vyvolání určité emoce- úlevný pláč, smích atd. Toto je v naprostém pořádku a k vedené meditaci to patří - to co je ukryto uvnitř se musí dostat ven, aby nás to již dále netížilo.

Vedené meditace provádíme v leže - v naprostém pohodlí , nejsou nijak fyziky náročné a tudíž jsou vhodné v jakémkoliv věku.. Meditujeme v malé skupince žen, při tlumeném světle svíček , aby byl zachován pocit intimity a bezpečí. Meditace prováděná ve skupince lidí má větší sílu , a přináší hlubší prožitek díky spojení energií všech přítomných .

Po 50 minutové meditaci následuje prostor pro sdílení - můžete se s ostatními podělit o svůj prožitek, o celkový pocit který v daný okamžik máte. Sdílení není povinné , každá žena si rozhoduje sama jestli se o svůj prožitek bude chtít se skupinkou žen podělit, a nebo si jen v tichosti s ostatními vychutná šálek čaje.

S sebou : Pokud máte svou oblíbenou deku nebo polštářek - jinak deky i polštářky zapůjčíme.Přijďte v pohodlném oblečení.

Je potřeba se dopředu přihlásit přes formulář na konkrétní meditaci a své místo si rezervovat úhradou částky 180,- převodem na účet - počet míst je omezený ! Jakmile bude platba přijata, máte místo rezervováno. Úhradu prosím nenechávejte na poslední chvíli - mohlo by se stát že mezitím se kapacita míst na meditaci zaplní. V případě plné obsazenosti meditace Vás můžeme zapsat jako náhradnici pro případ ,že by na poslední chvíli někdo onemocněl. V přihlášce prosím uvádějte i své telefonní číslo.

Aktuální nabídka meditací pro ženy:

OSHO Kundalini meditace

OSHO Kundalini meditace

OSHO Kundalini meditace je lehká a příjemná meditace, ideální začátek pokud OSHO meditace ještě neznáte. Dělá se v odpoledním čase, protože má úžasnou schopnost nechat zážitky z prožitého dne v sobě dosednout a nepříjemné věci opustit. Zbavuje napětí a ztuhlosti v těle i mysli a posiluje...

Cena meditace : 180 Kč | Délka meditace : 16:30 - 17:30
Termín: 18.6.2019

Přihlásit se »