Služby


Osho meditace pro všechny

Osho meditace jsou odlišné od klasických "ležících" meditací, bývají intenzivnější, mají několik fází z nichž ta poslední je relaxace v leže.  Pojem "meditace se mi nepovedla" zde neexistuje, každá medistace má průběh takový jak má být, důležité je nesrovnávat se s ostatními ve skupince. Každý je zde sám za sebe, a každý z nás má jiný příběh, proto i průběh během meditace bude u každého z nás odlišný !

Pro moderního člověka je zvládnutí tiché meditace téměř nemožné. Většinu času trávíme v „hlavě“, a proto je pro nás z počátku velmi těžké naši nezastavitelnou mysl umlčet a meditovat v tichosti. Tato skutečnost může mnohé od meditace odradit. Pohyb, dech, spontánní tanec či zpěv, které jsou nedílnou součástí OSHO meditací, nám umožňují přesunout naši pozornost z mysli do srdce.

Techniky OSHO meditací Vám umožní vstoupit do nitra a následovat hlas své duše. Cestou se můžete zbavit svých zažitých omezujících programů, které Vám již neslouží, a otevřít se novým možnostem bytí.

Meditace prováděná ve skupince lidí má větší sílu , a přináší hlubší prožitek díky spojení energií všech přítomných .

Po každé meditaci následuje prostor pro sdílení - můžete se s ostatními podělit o svůj prožitek, o celkový pocit který v daný okamžik máte. Sdílení není povinné , každý si rozhodne sám jestli se o svůj prožitek bude chtít se skupinkou  podělit, a nebo si jen v tichosti s ostatními vychutná šálek čaje.

S sebou : Šátek na oči, ideálně spacák - na klidovou fázi v leže, kdy na části spacáku ležíte a zbytek slouží k zakrytí. může být i podložka+ deka. Přijďte v pohodlném volném oblečení.

Je potřeba se dopředu přihlásit přes formulář na konkrétní meditaci a své místo si rezervovat úhradou částky 250,- převodem na účet - počet míst je omezený ! Jakmile bude platba přijata, máte místo rezervováno. Úhradu prosím nenechávejte na poslední chvíli - mohlo by se stát že mezitím se kapacita míst na meditaci zaplní. V případě plné obsazenosti meditace Vás můžeme zapsat jako náhradnici pro případ ,že by na poslední chvíli někdo onemocněl. V přihlášce prosím uvádějte i své telefonní číslo.

Aktuální nabídka meditací:

Meditace sebelásky

Meditace sebelásky

Meditace sebelásky- meditace k sebepřijetí a léčení vztahů - Tato meditace má velký terapeutický a léčebný efekt. Je naladěna na energetické posílení, harmonizaci obou hemisfér a posílení jednotlivých buněk. Tato technika léčí jakékoliv emoční závislosti a pomáhá k sebepřijetí  ...

Cena meditace : 250 Kč | Délka meditace : 19:30 - 21 h
Termín: 29.10.2019

Přihlásit se »