Služby


Osho meditace pro všechny

Meditace je úžasnou terapií pro všechny, kteří mají hektický život. Přináší totiž hluboké uvolnění a má také mnoho dalších účinků, od zvládání stresu až po zmírňování bolestí fyzických nebo psychických. Osho meditace jsou odlišné od klasických "ležících" meditací, bývají intenzivnější, mají několik fází z nichž ta poslední je relaxace v leže.  Pojem "meditace se mi nepovedla" zde neexistuje, každá medistace má průběh takový jak má být, důležité je nesrovnávat se s ostatními ve skupince. Každý je zde sám za sebe, a každý z nás má jiný příběh, proto i průběh během meditace bude u každého z nás odlišný !

Meditace je tajemný výlet do neznáma, největší dobrodružství, jaké je možné podniknout. Díky meditaci se ponoříte do svého nitra a dovolíte si prožít pocit naprostého uvolnění , zavede vás tam, kde potřebujete vnitřně poléčit své bolístky, blokace , strachy a obavy. Při meditaci je naprosto přirozené že zharmonizování určitého vnitřního bloku ,může mít za následek vyvolání určité emoce- úlevný pláč, smích atd. Toto je v naprostém pořádku a k  meditaci to patří - to co je ukryto uvnitř se musí dostat ven, aby nás to již dále netížilo.

Meditace prováděná ve skupince lidí má větší sílu , a přináší hlubší prožitek díky spojení energií všech přítomných .

Po každé meditaci následuje prostor pro sdílení - můžete se s ostatními podělit o svůj prožitek, o celkový pocit který v daný okamžik máte. Sdílení není povinné , každý si rozhodne sám jestli se o svůj prožitek bude chtít se skupinkou  podělit, a nebo si jen v tichosti s ostatními vychutná šálek čaje.

S sebou : Šátek na oči. ( Pokud máte svou oblíbenou deku nebo polštářek - jinak deky i polštářky zapůjčíme) Přijďte v pohodlném volném oblečení.

Je potřeba se dopředu přihlásit přes formulář na konkrétní meditaci a své místo si rezervovat úhradou částky 250,- převodem na účet - počet míst je omezený ! Jakmile bude platba přijata, máte místo rezervováno. Úhradu prosím nenechávejte na poslední chvíli - mohlo by se stát že mezitím se kapacita míst na meditaci zaplní. V případě plné obsazenosti meditace Vás můžeme zapsat jako náhradnici pro případ ,že by na poslední chvíli někdo onemocněl. V přihlášce prosím uvádějte i své telefonní číslo.

Aktuální nabídka meditací pro ženy:

NADABRAHMA- meditace k zcelení a vyladění vlastního já

 NADABRAHMA- meditace k zcelení a vyladění vlastního já

Úžasně jemná, přitom energeticky velmi silná , taková je Nadabrahma. Zceluje člověka, a posiluje jeho jádro- jeho střed. Osvobozuje od stresů, napětí, pomáhá vyčistit hlavu.  Rozvibruje a zaktuvuje všechny naše čakry. Vypouštíme při ní své negativní energie,  vyladíme naše konfliktní čá...

Cena meditace : 250 Kč | Délka meditace : 16 - 17:30 h
Termín: Út 1.10. 2011

Přihlásit se »

Očistný restart v posvátné jurtě

Očistný restart v posvátné jurtě

Mystická cesta k uvolnění mysli i těla. Pro ženy i muže, jednotlivce i páry, začátečníky i pokročilé. Připraveno pro všechny, co chtějí svůj život obohatit o nové zážitky, odpočinout si, vyčistit se od starostí, přepracovanosti, podvědomě uložených strachů, křivd a traumat bránících jím v tom...

Cena meditace : 3600 | Délka meditace : 3 dny
Termín: 22.11. - 24.11.2019

Přihlásit se »