Služby


Speciálně pro ženy -omlazení + kosmetika

Speciálně pro ženy -omlazení +  kosmetika

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

 

Kosmetika - ošetření obličeje

Úprava obočí      90 ,-

- Objednávky na drobné úkony jako je pouhá úprava obočí či depilace nepřijímáme , v případě potřeby úpravy obočí nebo depilace je můžete spojit s jakoukoliv jinou námi nabízenou procedurou ( spojit s kosmetikou nebo jakoukoliv masáží) . Děkujeme za pochopení.

Barvení obočí Intensive + úprava obočí grátis 250,-

(  Barvení obočí intensive lze spojit s kosmetickým ošetřením pleti- pokud chcete barvení obočí připojit, napište to prosím do poznámky. Úkon samostatně neprovádíme. )

3 zlatá pravidla barvení obočí:

1. Den před barvením obočí nevtírejte do obočí a jeho okolí mastné krémy - barva pak špatně chytá a  vydrží velmi krátce.

2. Úprava tvaru má své hranice a odvíjí se od vašeho přirozeného tvaru . Také nezapomínejte, že levou polovinu obličeje máme od přírody trošku odlišnou od pravé , tudíž nikdy nebude obočí 100% souměrné jako na vyretušovaných reklamních obrázcích.

3. Kde nejsou chloupky , není co barvit. Pokud je obočí prořídlé a dokonce místy chybí , barva nemá co obarvit a výsledek nebude požadovaný. V případě absence chloupků je ideální permanentní make up, barvení v tomto případě problém nevyřeší.

Depilace chloupků pod nosem 90,-

 

Liftingová maderoterapy masáž obličeje  990 Kč 40 min.

Pravidelná maderoterapy masáž obličeje zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek  a nerovností na pokožce, dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, okysličená zbavená toxinů a působí  mladistvějším dojmem. Je vhodná pro ženy i muže.

 

Chemický peeling 1 ošetření  750 Kč

Chemický peeling je procedura, která zlepšuje stav pokožky, stimuluje regeneraci pokožky. Kombinace aktivních peelingových kyselin působí na horní až střední vrstvy kůže. Výsledkem je obnovená revitalizovaná pleť – nová kůže je hladší a projasněná.

Toužíte po mladistvé a bezchybné pleti?

Chemický peeling patří k oblíbeným neinvazivním zákrokům. Je to vhodné ošetření pro všechny typy pleti, pro ženy i muže bez ohledu na věk. Chemický peeling řeší odstranění akné a pigmentových skvrn, zmírnění jemných a výrazných vrásek, pomáhá stimulaci tvorby kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. Vyhladí vrásky , celkově zregeneruje a  hloubkově hydratuje pokožku.

K dosažení požadovaných výsledků doporučujeme  5 ošetření (každé ošetření je po 10 dnech).

Abychom dosáhli požadovaného efektu, je třeba celý proces chemického peelingu opakovat. K dosažení optimálního efektu je třeba absolvovat několik sezení, v závislosti na typu pleti, stavu postižení a žádaného efektu. Jelikož se jedná o postup neinvazivní, je možno následně pokračovat v běžné činnosti. Je potřeba se vyhnout intenzivnímu sluníčku a doma pleť ošetřovat doporučenými přípravky k domácí péči.  Není vhodný u přecitlivělé pleti a pleti s rozšířenými žilkami.

 

 

Neinvazivní lifting -   1 omlazovací přístrojové ošetření pleti 1800 Kč        

Intenzivní omlazovací kúra 7 ošetření  (6 +1 zdarma)  10 800 Kč

Běžná cena tohoto ošetření v centrech estetické péče o obličej se pohybuje v rozmezí 2000 - 2500 kč za 1 ošetření! 

Radiofrekvence – neinvazivní lifting slouží k  redukci vrásek, omlazení pokožky a zpevnění kontur obličeje . Pleť je po ošetření zpevněná, působí svěžím o poznání mladším dojmem. Ošetření je velmi příjemné a nebolestivé. Viditelné změny se objeví již po první ošetření. Pro dosažení požadovaného trvalého efektu omlazení je potřeba udělat intenzivní kúru.  Počet ošetření závisí na  věku klienta a na struktuře pleti. Doporučuje se minimálně  7 po sobě jdoucích ošetření v intervalu 1x týdně. Pro udržení dosaženého výsledku se poté doporučuje jedno udržovací ošetření každých 30 dní. V ošetření je obsaženo přístrojové ošetření, sérum + aktivační maska.

!!!  Kontraindikace radiofrekvence  !!!

Srdeční onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, poruchy cévního systému.

Těhotenství a kojení.

Onkologické onemocněn.

Poruchy činnosti jater a ledvin, poruchy metabolismu.

Onemocnění pojivových tkání a nervově-svalového onemocnění.

Kovové protézy, implantáty, obličejové výplně,  piercing v ošetřované oblasti.

Botulotoxin méně než 1 rok od aplikace.

Akutní infekční procesy, záněty, poranění, alergie, ekzémy.

 

 

Pleť ošetřujeme kosmetikou Larens , GERnétic a René d´essay 

 

Základní ošetření   - bez masáže     - vhodné pro věk do 30 let            900 Kč  60 min.

Každé ošetření je uzpůsobeno aktuálnímu stavu pleti , a konkrétní záměr ošetření se volí na míru Vaší pleti ( hydratace, regenerace,  protizánětlivý efekt) . Ošetření obsahuje Vyčištění pleti ,krémovou pleťovou masku, sérum a závěrečný krém.    + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti.

Základní ošetření s masáží            - vhodné pro věk od 30 let                                                          1290 Kč  90 min.

Každé ošetření je uzpůsobeno aktuálnímu stavu pleti , a konkrétní záměr ošetření se volí na míru Vaší pleti ( hydratace, regenerace,  protizánětlivý efekt) . Ošetření obsahuje , masáž,obličeje a dekoltu., krémovou pleťovou masku, sérum a závěrečný krém.    + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti.

 

Večernice     - vhodné pro věk 40 +                                1500 Kč  90 min.

Tímto ošetřením  se docílí vyžehlení pleti, odstranění známek únavy , zjemnění vrásek, viditelné projasnění a osvěžení .Doplněním chybějících vitaminů a stopových prvků docílíme toho že pleť působí čerstvým a odpočatým dojmem. Vhodné pro jakoukoliv pleť .  + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti. zapracování přípravků ultrazvukem , oxygen terapie - přístrojové sycení pleti kyslíkovým perem, bio radiofrekvence - omlazovací ošetření odstraňující vrásky.

Intenzivní okysličení pleti  - vhodné v jakmémkoliv věku  1700 Kč  100 min.

Intenzivní sycení pleti kyslíkem .Velmi účinné ošetření okysličující kosmetikou pro unavenou a stresovanou pleť s našedlým nádechem. Má  výrazný okysličujíci efekt - doslova sytí kožní buńky kyslíkem a podporuje správné buněčné dýchání. Vypínající projasňující účinek , působí do nejhlubších vrstev kůže. V ošetření je také zahrnuto vyčištění pleti i masáž obličeje a dekoltu 2 pleťové masky + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti. zapracování přípravků ultrazvukem , oxygen terapie - přístrojové sycení pleti kyslíkovým perem.

Fotogalerie