Služby


Speciálně pro ženy -omlazení + kosmetika

Speciálně pro ženy -omlazení +  kosmetika

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

 

Kosmetika - ošetření obličeje

Úprava obočí      90 ,-

- Objednávky na drobné úkony jako je pouhá úprava obočí či depilace nepřijímáme , v případě potřeby úpravy obočí nebo depilace je můžete spojit s jakoukoliv jinou námi nabízenou procedurou ( spojit s kosmetikou nebo jakoukoliv masáží) . Děkujeme za pochopení.

Barvení obočí Intensive + úprava obočí grátis 350,-

( Pokud je barvení intensive spojeno s kosmetikou nebo jinou naší procedurou - masáží, je cena zvýhodněná na 250 Kč.)

3 zlatá pravidla barvení obočí:

1. Den před barvením obočí nevtírejte do obočí a jeho okolí mastné krémy - barva pak špatně chytá a  vydrží velmi krátce.

2. Úprava tvaru má své hranice a odvíjí se od vašeho přirozeného tvaru . Také nezapomínejte, že levou polovinu obličeje máme od přírody trošku odlišnou od pravé , tudíž nikdy nebude obočí 100% souměrné jako na vyretušovaných reklamních obrázcích.

3. Kde nejsou chloupky , není co barvit. Pokud je obočí prořídlé a dokonce místy chybí , barva nemá co obarvit a výsledek nebude požadovaný. V případě absence chloupků je ideální permanentní make up, barvení v tomto případě problém nevyřeší.

Depilace chloupků pod nosem 90,-

 

Liftingová lymfatická masáž obličeje  690 Kč 40 min.

Pravidelná lymfatická masáž obličeje zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce, dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, okysličená zbavená toxinů a působí  mladistvějším dojmem. Je vhodná pro ženy i muže.

 

Neinvazivní lifting -  omlazovací přístrojové ošetření pleti 690 Kč        

Běžná cena tohoto ošetření v centrech estetické péče o obličej se pohybuje v rozmezí 1000- 1400 kč za ošetření!   K intenzivní omlazovací kůře 6 ošetření od nás dotanete zpevňující krém grátis !

Radiofrekvence – neinvazivní lifting slouží k  redukci vrásek, omlazení pokožky a zpevnění kontur obličeje . Pleť je po ošetření zpevněná, působí svěžím o poznání mladším dojmem. Ošetření je velmi příjemné a nebolestivé. Viditelné změny se objeví již po první ošetření. Pro dosažení požadovaného trvalého efektu omlazení je potřeba udělat intenzivní kůru.  Počet ošetření závisí na  věku klienta a na struktuře pleti. Doporučuje se minimálně 5 - 6 po sobě jdoucích ošetření v intervalu 1x týdně. Pro udržení dosaženého výsledku se poté doporučuje jedno udržovací ošetření každých 30 dní. V ošetření je obsaženo přístrojové ošetření, sérum + aktivační maska.

 

Kontraindikace radiofrekvence

Srdeční onemocnění, kardiostimulátor, poruchy srážlivosti krve, poruchy cévního systému.

Těhotenství a kojení.

Onkologické onemocněn.

Poruchy činnosti jater a ledvin, poruchy metabolismu.

Onemocnění pojivových tkání a nervově-svalového onemocnění.

Kovové protézy, implantáty, obličejové výplně,  piercing v ošetřované oblasti.

.Botulotoxin méně než 1 rok od aplikace.

Akutní infekční procesy, záněty, poranění, alergie, ekzémy.

 

 

Specifické ošetření pleti  kosmetikou GERnétic a René d´essay 

 

Studentské zvýhodněné oš. pleti  - pro pleť do 20 let  750 Kč  60 min

Ošetření zaměřené na pročištění a ošetření mladistvé pleti .Obsahuje čištění, zklidňující masáž, pleťovou masku a závěrečný krém.+ Přístrojové ošetření : čištění vakuové a ultrazvukovou špachtlí.

 

Základní ošetření         - vhodné pro věk do 35 let            900 Kč  75 min.

Každé ošetření je uzpůsobeno aktuálnímu stavu pleti , a konkrétní záměr ošetření se volí na míru Vaší pleti ( hydratace, regenerace,  protizánětlivý efekt) . Ošetření obsahuje , masáž,obličeje a dekoltu., krémovou pleťovou masku, sérum a závěrečný krém.    + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti.

Císařovna sissi             - vhodné pro věk od 35 let                                                          1290 Kč  90 min.

Intenzivní sycení pleti kyslíkem .Velmi účinné ošetření okysličující kosmetikou pro unavenou a stresovanou pleť s našedlým nádechem. Má  výrazný okysličujíci efekt - doslova sytí kožní buńky kyslíkem a podporuje správné buněčné dýchání. Vypínající projasňující účinek , působí do nejhlubších vrstev kůže.V ošetření je také zahrnuto vyčištění pleti i masáž obličeje a dekoltu. + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti. zapracování přípravků ultrazvukem , oxygen terapie - přístrojové sycení pleti kyslíkovým perem.

 

Večernice     - vhodné pro věk 40 +                                1500 Kč  90 min.

Tímto ošetřením  se docílí vyžehlení pleti, odstranění známek únavy , zjemnění vrásek, viditelné projasnění a osvěžení .Doplněním chybějících vitaminů a stopových prvků docílíme toho že pleť působí čerstvým a odpočatým dojmem. Vhodné pro jakoukoliv pleť .  + Přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti. zapracování přípravků ultrazvukem , oxygen terapie - přístrojové sycení pleti kyslíkovým perem, bio radiofrekvence - omlazovací ošetření odstraňující vrásky.

Fotogalerie