Služby


Jak se zbavit karmické zátěže a propojit se s duší

Cena meditace: 550 Kč | Délka meditace:
Termín: kdykoliv

Máme pro vás něco úžasného, co vám může pomoci se přiblížit spokojenému a naplněnému životu, po jakém toužíte. Něco, co vám umožní připojit se ke Zdroji a uvědomit si svůj skutečný potenciál. Máme pro vás dvě  kvantovací videa, jak se zbavit karmické zátěže a propojit své tělo s duší.  Jedná se o dvě videa, po obdržení platebních údajů je potřeba uhradit částku 550,- Kč .  Po uhrazení obdržíte do emailu dvě videa + instrukce jak je správně používat.

 

Možná se vám občas zdá, že jste ztraceni a nevíte, jaký je smysl vašeho života. Přestali jste vnímat, co vaše duše opravdu potřebuje a po jakém naplnění touží. Cítíte se odtrženi od své vnitřní moudrosti a nevíte, jak si splnit své sny. Snažíte se na sobě pracovat a rozvíjet se, ale stále vám něco uniká.

Znáte tu frustraci, když máte pocit, že se točíte v kruhu a nedaří se vám posunout dál? Určitě jste už vyzkoušeli různé techniky a přístupy osobního rozvoje, ale výsledky nejsou takové, v jaké jste doufali. Možná si říkáte, že to chce ještě více úsilí a odhodlání. Nebo že na to možná nemáte a nejste dost dobří.

 Je v tom, že ve vašem podvědomí mohou být uloženy prožitky z minulosti, které vám brání v rozletu v tomto životě.

Klíčem k vyřešení vašich potíží je zbavit se starých karmických vzorců a energetických bloků, které vám brání žít život v souladu se sebou samými.

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste se každé ráno probouzeli s radostí. Měli byste jasno ve svém směřování a naplňovalo by vás to, co děláte. Cítili byste se vitální, milovali byste sami sebe a měli harmonické vztahy. Prožívali byste hojnost ve všech oblastech života - zdraví, lásce, financích i poslání. Tohle je přání nás všech - mít takový život.

Proč se vám nedaří toto přání naplnit běžnými metodami osobního rozvoje? Jádrem potíží mohou být hluboce zakořeněné karmické vzorce, které si nesete z minulých životů. Jsou jako energetické otisky ve vaší auře, které vás podvědomě řídí a sabotují vaše snahy o změnu. I když se budete sebevíc snažit na vědomé úrovni, dokud neuvolníte tyto vzorce, budete stále narážet na vnitřní odpor.

Chápete už, proč vám změna dosud unikala? Nebylo to tím, že byste nebyli dost dobří nebo dost silní. Jen jste neměli ten správný klíč k odemčení svého potenciálu. Teď už ale víte, že tímto klíčem je očištění vaší karmy a sladění těla s duší. S tímto vědomím se všechno změní.

Možná vás ale napadá - jak to konkrétně udělat? Jak se zbavit karmické zátěže a propojit se se svou duší? Tady vám mohou pomoci unikátní vizuální nakvantovaná videa se silným záměrem.

Nejde o “pouhá” nakvantovaná videa.

Jsou stažená z Akáši, včetně vizuální stránky.

Karmické video je doplněno o text z Akáši, který si budete říkat a tím ještě více do hloubky přepíšete svoje nastavení.

Karmické otisky se uvolní a rozpustí. Zároveň se posílí spojení vaší duše s tělem a dojde k harmonizaci.

Fotogalerie

Přihlásit se na meditaci

qé sedm pé á vé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět