Služby


Relax pro dva

Relax pro dva

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Přijďte si vychutnat společný odpočinek ve dvou. Nabízíme 2 varianty odpočinku, a vy sami si můžete zvolit která varianta je pro vás ta pravá. Ceny jsou uváděny již pro dvě osoby a je potřeba počítat ještě s následným 15 min. odpočinkem . Součástí všech variant je lehké občerstvení formou ovoce.

Na tuto službu se můžete objednat v termínech Po a St  V časovém rozmezí 10 - 17h.  V tyto termíny jsme schopni Vám zajistit péči dvou masérek současně.

Relax 1 2200 Kč 1h

Obsahuje 2x rozmazlovací aroma masáž zad, šíje , rukou krční páteře a hlavy.

Relax 2 2490 Kč 1h

Utečte na chvilku od starostí při kombinované masáži teplým exotickým olejem . V balíčku jsou obsaženy  2 kombinované masáže - dolní končetiny, hýždě, záda , ruce a hlava.

 

Babinec 4700 Kč 2,5h

Balíček je vytvořen pro dámy, aby si polečně mohly užít relaxační odpoledne , povyprávět si novinky a přitom se nechat pohýčkat . Kalkulace je pro dvě osoby , ale lze domluvit tento zážitek až pro 4 ženy. Cena na osobu se navýší  o 2350 Kč.

V balíčku je obsaženo :

- Hodinová relaxační masáž

- Osvěžující ošetření pleti s omlazovacím efektem

- Ošetření dolních končetin se zaměřením na prevenci křečových žil

Občerstvení formou ovoce, vody, čaje + sklenka sektu.

 

 

 

 

Fotogalerie