Služby


Zeštíhlení a modelace postavy

Zeštíhlení a modelace postavy

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

 

Lymfat. masáž přístrojová - částečná ( nohy+ zadek)1 ošetření 490 Kč 40 min.

Lymfat. masáž přístrojová  - celková 1 ošetření  890 Kč 40 min.

Kúra 10 ošetření : částečné masáže - 3900 Kč  celkové masáže - 6900 Kč

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou masáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické masáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické masáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, .

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží- ideálně ob den nejdéle však s 2 denním odstupem, celkově alespoň 10  masáží  Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže. 

 

 

Ladné křivky - 1 zeštíhlující ošetření  1050 Kč 60 min.

Kúra 12 ošetření   ( 10 + 2 zdarma)  10200

V tomto ošetření je spojena přístrojová lymfatická masáž a  zeštíhlující ošetření problematických partií myostimulátorem . Pulsní vlny přirozeně vyvolávají kontrakci svalových vláken, vyvolávají procesy metabolismu, opravu a obnovu buněk, štěpení a vylučování tuků. Laicky řečeno přístroj za vás cvičí.  1 ošetření myostimulátorem odpovídá 3 hodinám stráveným ve fitku.

Spojením těchto dvou procedur se dosahuje maximálních výsledků.  Ošetření je velmi příjemné - nebolí!

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií. Úbytky na obvodu jsou 9 -26 cm !  Aby byl  efekt opravdu znatelný, ( zmenšení až o 1 konfekční velikost) je zapotřeb absolvovat kúru minimálně  12 ošetření v intervalu 2 - 3x týdně , a je nutná spolupráce klientky , aby problematické partie doma ošetřovala doporučenými doplňkovými přípravky.

Kontraindikace – kdy ošetření není možné

•          Lidé s arytmií nebo po infarktu

•          Žilní trombozy a plicní embolie

•          Lidé s problémy cévního systému – ledviny, močový měchýř, játra, žaludek

•          V těhotenství a šestinedělí

•          Při zvýšené funkci štítné žlázy

•          U osob s kardiostimulátorem nebo diabetickou pumpou

•          U osob s kovovými implantáty

•          U osob s nemocemi jater, ledvin, žaludku či střev

•          U osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií

•          U osob s četnými pooperačními jizvami na břiše nebo na jizvy mladší než 10 měsíců

•          U osob s onkologickým onemocněním

 

Maderoterapie + lymfatická drenáž   1 ošetření    1340 Kč    70 min

Kúra 8 ošetření   ( 7 + 1 zdarma)  9400,- Kč

Kúra 12 ošetření ( 10 + 2 zdarma )  13 400,- Kč

Díky této metodě můžete mít pevnější tělo, redukovat tukové zásoby i na místech, která jsou pro vás takzvaně “kritická”. Celkově pak maderoterapie stimuluje lymfatický systém, zbavuje tělo toxinů, odbourává usazené tukové zásoby, zbavuje tělo případných nerovností, redukuje objem postavy (břicho, nohy, boky, hýždě), vypíná pokožku a uvolňuje svaly.

Doporučujeme kúru intenzivně po sobě jdoucích 8-12 masáží  - čím větší počet, tím větší efekt.  Po intenzivní kůře doporučujeme udržovací masáže 1x měsíčně.   V ošetření je zahrnuta maderaterapie a následná přístrojová lymfatická drenáž.

Ošetření není vhodné při  :- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, křečových žilách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, v těhotenství

Fotogalerie