Služby


Zeštíhlení a modelace postavy

Zeštíhlení a modelace postavy

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

 

Lymfat. drenáž přístrojová - částečná ( nohy+ zadek)1 ošetření 490 Kč 40 min.

Lymfat. drenáž přístrojová  - celková 1 ošetření  890 Kč 40 min.

Kúra 10 ošetření : částečná drenáž - 3900 Kč  celková drenáž - 6900 Kč

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické drenáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou drenáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické drenáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické drenáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, .

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží- ideálně ob den nejdéle však s 2 denním odstupem, celkově alespoň 10  masáží  Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže. 

 

 

Bodystyling + lymfatická drenáž   1 ošetření    1340 Kč    70 min

Kúra 12 ošetření ( 10 + 2 zdarma )  13 400,- Kč

 

Přístrojové ošetření určené k  modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky- 1 ošetření vydá za 3h strávené ve fitku !
Velmi účinně pomáhá odbourávat tuk z bříška, zadečku, stehen a boků, vede ke zlepšení celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií.
Úbytek na obvodu po absolvování kúry 12 ošetření je minimálně 8 – 10 cm. Přístroj stimuluje svaly – laicky řečeno cvičí za vás, čímž dochází ke zpevňování ochablých svalů a spalování uloženého tuku.. Následně se ošetří lymfatický systém lymfatickou drenáží a tím se vyplaví škodliviny.
Ošetření je příjemné - nebolí. Viditelné výsledky jsou již během několika ošetření.
Aby byl efekt opravdu znatelný , je zapotřebí absolvovat kúru minimálně 12 ošetření v intervalu 3x týdně a je potřebná aktivní spolupráce klientky.(úprava jídelníčku+ zapojení pohybové aktivity)

Ošetření není vhodné při  :- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, křečových žilách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, v těhotenství

Fotogalerie