Služby


Zeštíhlení a modelace postavy

Zeštíhlení a modelace postavy

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Lymfat. masáž přístrojová - částečná ( nohy+ zadek)1 ošetření 490 Kč 40 min.

Lymfat. masáž přístrojová  - celková 1 ošetření  890 Kč 40 min.

Kúra 10 ošetření : částečné masáže - 3900 Kč  celkové masáže - 6900 Kč

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou masáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické masáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické masáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, .

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží- ideálně ob den nejdéle však s 2 denním odstupem, celkově alespoň 10  masáží  Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže. 

 

 

Ladné křivky - 1 zeštíhlující ošetření  1050 Kč 60 min.

Kúra 12 ošetření   ( 10 + 2 zdarma)  10200

V tomto ošetření je spojena přístrojová lymfatická masáž a  zeštíhlující ošetření problematických partií myostimulátorem . Pulsní vlny přirozeně vyvolávají kontrakci svalových vláken, vyvolávají procesy metabolismu, opravu a obnovu buněk, štěpení a vylučování tuků. Laicky řečeno přístroj za vás cvičí.  1 ošetření myostimulátorem odpovídá 3 hodinám stráveným ve fitku.

Spojením těchto dvou procedur se dosahuje maximálních výsledků.  Ošetření je velmi příjemné - nebolí!

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií. Úbytky na obvodu jsou 9 -26 cm !  Aby byl  efekt opravdu znatelný, ( zmenšení až o 1 konfekční velikost) je zapotřeb absolvovat kúru minimálně  12 ošetření v intervalu 2 - 3x týdně , a je nutná spolupráce klientky , aby problematické partie doma ošetřovala doporučenými doplňkovými přípravky.

Kontraindikace – kdy ošetření není možné

•          Lidé s arytmií nebo po infarktu

•          Žilní trombozy a plicní embolie

•          Lidé s problémy cévního systému – ledviny, močový měchýř, játra, žaludek

•          V těhotenství a šestinedělí

•          Při zvýšené funkci štítné žlázy

•          U osob s kardiostimulátorem nebo diabetickou pumpou

•          U osob s kovovými implantáty

•          U osob s nemocemi jater, ledvin, žaludku či střev

•          U osob trpících duševními nebo vrozenými nervovými poruchami a epilepsií

•          U osob s četnými pooperačními jizvami na břiše nebo na jizvy mladší než 10 měsíců

•          U osob s onkologickým onemocněním

Fotogalerie