Služby


č.15.- Meditace k harmonizaci čaker - 1 čakra

Cena meditace: 150 Kč | Délka meditace: 23 min.
Termín: kdykoliv

Jde o základ pro náš život, protože symbolizuje přežiti, materiální zabezpečení, existenci, rodinu a reprodukci vlastního druhu. Kořenová čakra se skládá ze všech možných aspektu , které se spojují se stabilitou ve tvém životě. To zahrnuje tvoje základní potřeby, jako je jídlo, voda, přístřeší a bezpečnost, ale také zde patří i tvé emocionálnější potřeby, jako je zbavit se strachu. Strach je největší nepřítel kořenové čakry! Když jsou tyto potřeby naplněny, tak se cítíš uzemněný a v bezpečí.

Toto je první z čaker spojená s hmotným světem. Vyvážení kořenové čakry vytváří pevný základ pro otevírání  dalších vyšších čaker.

První čakra je spojena s následujícími funkcemi nebo vlastnostmi chování:

Pocit bezpečí

Přežití

Základní potřeby (jídlo, spánek, přístřeší atd.)

Fyzická identita a aspekty sebe sama

Základy obecně

Podpora

 

NEMOCI SPOJENÉ S KOŘENOVOU ČAKROU

Časté fyzické příznaky nevyvážené kořenové čakry: bolest v dolní části zad, ischias, křečové žíly, zácpa, průjem, rektální – anální problémy, impotence, zadržování vody a problémy se slabinami, boky, nohy, kolena, kotníky a chodidla

Časté psychické příznaky nevyvážené kořenové čakry:  osamělost, nejistota, nevědomost, opuštěnost, nerozhodnost, depresivní nálady, deprese a úzkosti, závislosti, fobie, posedlost.

Fotogalerie

Přihlásit se na meditaci

í bé wé zet wé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět