Služby


Masáže celého těla

Masáže celého těla

 

Masáž pro těhotné maminky 650 Kč 1h

Úleva pro nastávající maminky. Tato masáž je vhodná od 4 měsíce těhotenství. Podmínkou je dobrý zdravotní stav maminky. Jde o velmi jemnou techniku, příznivě působící jak na maminku, tak na miminko. Jedná se o celkovou masáž(nohy, bříško, ruce, šíje, hlava, záda).Ulevuje při otocích dolních končetin, při napětí v oblasti zad, zvyšuje přísun kyslíku a živin k dítěti. Přináší uvolnění, odpočinek, celkově harmonizuje. Regenerační účinky použitého panenského kokosového oleje slouží jako prevence proti striím. Masáž je také vhodná pro maminky po porodu. Pomáhá tělu navrátit se zpět do dobré kondice.

Růžová masáž  950 Kč  1,5h

Růžová masáž rozpouští smutek, žárlivost , rozmrzelost , pocity vlastní nejistoty a nespokojenosti se sebou. Uvolňuje emoční vypětí a léčí vnitřní "bolístky" které si v sobě držíme. Hladivá a jemná masáž teplým olejem z růží Vás "přenese" do klidné zahrady plné růží. Masážní tahy jsou dlouhé , jemné, konejšivé a přinášejí uvolnění . Růžová masáž Vás pohladí na těle i na duši.

Klasická masáž celková 990 Kč 1,5h

Pomáhá uvolnit namožené svaly , ulevit při bolestivých stavech. Je zaměřena také na uvolnění okolí šíje a myogelóz (zatvrdlin) v oblasti krční páteře, šíje a mezi lopatkami.
Masáž je prováděna s citlivým přístupem masérky.

 

Speciální uvolňující masáž pro gurmány 1100 Kč 1,5h

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Obsahuje ty nejefektivnější tahy z masáže regenerační, rekondiční, Havajské a Ájurvédské. Na závěr masáže, pro dokonalý komfort, následuje 10 ti minutové prohřátí masírované oblasti lávovými kameny. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Ájurvédská masáž 1300 Kč 1h 45 min.

Tato Indická masáž je zaměřena na stimulaci marmových bodů. Marmové body jsou centra proudící energie v těle. Touto speciální technikou dochází k uvolnění bloků, podpoří se regenerace svalů a tkání, pomáhá odbourávat stres a napětí, celkově harmonizuje. K masáži se používá teplý panenský sezamový olej prvotřídní kvality – má vynikající regenerační účinky. Jedná se o masáž celého těla a hlavy. Doporučujeme masáž spojit s parním bylinným boxem. Vhodné pro ženy i muže.

 

Masáž lávovými kameny - magic hot stones 

Tělo zezadu  890 Kč  1h

Celé tělo   1150 Kč  1,5h

Celé tělo + obličej   1490 Kč  2h 

Velmi uvolňující masáž pomocí teplých lávových kamenů s magickým účinkem na tělo i mysl. Díky teplu, tlaku a speciálním tahům působí proti stresu, uvádí do rovnováhy energie v těle. Je vhodné, v případě masáže celého těla, dodržet mezi masážemi alespoň měsíční odstup - častější aplikace se díky velkému množství energie nedoporučuje. Během masáže je klient přikryt prostěradlem a postupně se odkrývají pouze ty části těla, které budou masírovány. Kameny se během masáže stále obměňují, aby byly pořád teplé. Ještě dlouho po masáži ucítíte uklidňující a uvolňující účinek. Velmi vhodné při nespavosti, celkové únavě, vyčerpání a nadměrném stresu. Tuto masáž nedoporučujeme u vysokého krevního tlaku, v těhotenství, a v případě křečových žil. K masáži se používají exotické oleje z Fi-ji. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Indooceánská bali masáž 1300 Kč 1,5h

Cílem masáže je dosáhnout rovnováhy mezi fyzickou a psychickou energií těla. Její filozofie je zaměřena na energetické cesty ( čakry a meridiány) . Obsahuje čtyři základní kombinace ze ZEN filozofie jako jsou středomořský rituál gomamasáž, Indická Ajurvéda, Egyptská relaxace a Čínská energie Qi Gong. Je to správný způsob k vitalitě těla i duše. Jemná energetická harmonizační masáž celého těla, včetně hlavy a obličeje . Masáž je vhodná pro ženy i muže.

 

Čakrová harmonizační masáž s polodrahokamy 1250 Kč 1,5 h

Čakry jsou energetická centra v těle. Nejdůležitějších je 7 hlavních čaker,  mají různou barvu, točí se každá jiným směrem a  mají přední a zadní aspekt. Poruchy a blokády  v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry odblokované, vyčištěné a v harmonii, je harmonický i život člověka.Problémy v čakrách jsou jakousi podstatou a příčinou všech našich problémů v životě.  Je to 7 klíčových oblastí života - bohatství, vitalita, úspěch, láska, komunikace, nadhled a pochopení, seberealizace, které čakry obhospodařují.

Pokud jsou čakry harmonicky otevřené, daří se nám v životě ve všech těchto oblastech. Náš život je úžasný a těšíme se dobrému zdraví a vitalitě. Pokud je v některých čakrách problém, vždy se to odrazí na našem životě a my pak čelíme různým problémům, ať zdravotním či životním.

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu z těla, mysli i z duše. Vyvolává pocit klidu a míru, který je téměř okamžitý.Základem je harmonizační energetická masáž celého těla, která zaktivuje  energii v těle. Poté následuje masáž čaker ve směru jejich otáčení, doplnění a aktivace čaker pomocí polodrahokamů. Čakry se harmonizují, člověk se cítí uvolněný, odpočatý a vyrovnaný. Energie může volněji proudit tělem. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

 

Portugalská terapie  1400 Kč 1,5 h

Ošetření pochází z proslulých SPA lázní v Lisabonu.
Má silný terapeutický účinek na tělo i mysl.
Tělo je ošetřováno přípravky nejvyšší bio kvality obsahující mimo jiné vzácné esenciální oleje a olej z hroznových jadérek.
Účinek: zklidnění celého organismu, uvolnění svalové a nervové únavy, výživa a remineralizace kůže, podpora krevního oběhu a lymfat. systému.
Účinné látky jsou pomalu vstřebávány pokožkou a mají vliv na kůži, ale i na celkové zdraví klienta.

V ošetření je obsaženo:

  • masáž nohou
  • masáž zad a hlavy
  • solný peeling zad
  • speciální regenerační zábal zad

 

 

Nebeská masáž - čtyřruční masáž  1400 Kč  60 min.

 

Zažijte na chvíli pocit " cítit se jako v nebi" , u této masáže o vás pečují dvě masérky současně . Harmonický soulad čtyř rukou spojený s konejšivou relaxační hudbou vás unáší jakoby do jiného světa.  Vychutnejte si ten pocit dvojnásobné péče. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

 

Královská masáž 1500 Kč 1,5 h

Královská masáž je velmi citlivá a jemná energetická masáž. Otevírá brány k životní radosti, sebepřijetí a lásce k sobě sama. Probouzí v člověku přirozenou energii a rozvádí ji do celého těla.  Osvobozuje mysl od stresů a vnitřního napětí. Naplňuje masírovaného pocitem svobody a volnosti. Člověk se při ní ocitá jakoby v jiném světě. Masáž respektuje individualitu každého člověka. Je velmi důležité, aby jste se cítili příjemně a v bezpečí. Královská masáž je  jemná, něžná, prosycená láskyplnou měkkostí a porozuměním k celé Vaší osobě. Masíruje se také bříško , hrudník a hlava . Královská masáž je vhodná pro muže i ženy, kteří touží po nevšedním zážitku.

Fotogalerie