Služby


Masáže - částečné

Masáže - částečné

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Liftingová lymfatická masáž obličeje 550 Kč 45 min.

Pravidelná lymfatická masáž obličeje zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce, dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, okysličená zbavená toxinů a působí mladistvějším dojmem. Je vhodná pro ženy i muže.

 

Dětská masáž  450 Kč 30 min.

Jemná a dětmi velmi oblíbená .Dětská masáž je smysluplnou masáží , při níž se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy. Děti budou odolnější vůči nemocem a škodlivým vlivům okolního prostředí, stanou se klidnější. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a činnost orgánů. V souvislosti se stimulaci krevniho oběhu se zlepšuje podpora dýchání, celý organismus je dobře okysličován podporuje se rozvoj hrudníku a správné držení těla.Dotekové relaxační techniky pomáhají zlepšit dyslexii, dysgrafii, projevy lehké mozkové dysfunkce, mohou zlepšit stav astmatiků, alergiků, ekzematiků.

Masáže jsou určeny dětem od 3 -13 let a jsou prováděny velmi jemnou technikou s přihlédnutím k věku a potřebám dítěte.

 Rodiče pokud chtějí se mohou masáže zúčastnit :-)

 

Klasická masáž - masáž zad, šíje a rukou 550 Kč 45 min.

Základní masáž pro spěchající klienty, pomáhá uvolnit namožené svaly v celé horní polovině těla. Je zaměřena na uvolnění okolí šíje a myogelóz (zatvrdlin) v oblasti krční páteře, šíje a mezi lopatkami.
Masáž je prováděna s citlivým přístupem masérky.

Růžová masáž - horní polovina těla nebo dolní končetiny 550 Kč 45 min.

Růžová masáž rozpouští smutek, žárlivost , rozmrzelost , pocity vlastní nejistoty a nespokojenosti se sebou. Uvolňuje emoční vypětí a léčí vnitřní "bolístky" které si v sobě držíme. Hladivá a jemná masáž teplým olejem z růží Vás "přenese" do klidné zahrady plné růží. Masážní tahy jsou dlouhé , jemné, konejšivé a přinášejí uvolnění . Růžová masáž Vás pohladí na těle i na duši.

 

Ruční lymfatická masáž částečná 650 Kč 70 min.

Ruční lymfatická masáž celková 1300 Kč  90 -120 min.

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou masáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické masáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické masáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, .

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží- ideálně ob den nejdéle však s 2 denním odstupem, celkově alespoň 10  masáží  Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže. 

 

Baňková masáž  650 Kč  60 min.

Masáž kombinovaná s baňkováním -  masáž zad a šíje + komplexní uvolnění baňkami ( bedra, páteř, krční páteř , oblast mezi lopatkami)

Léčení baňkami je stará metoda známá již ve starověku, používaná k potlačování bolesti pohybového aparátu - uvolnění zatuhlého svalstva, jako i k zmírnění problémů vnitřních orgánů. Při této masáži se na pokožku přikládají baňky - skleněné nádobky, v nichž se vytvoří podtlak a ten způsobí jejich přisátí na pokožku. Baňky uvolňují svalstvo, spazmy a gelózy do hloubky, zrychlují krevní a lymfatický oběh, čímž zároveň detoxikují, pročišťují tělo. Baňky působí také na duchovní bázi, uvolňují emoce. Detoxikační účinek této masáže umocňuje zvýšený příjem tekutin.

Další použití baňkování: - astma, kašel , bolesti zad, bolesti žaludku, svalů, kloubů, končetin, hlavy, gynekologické problémy ,sexuální poruchy , zácpa ,únava, nespavost, závratě , používá se také při onemocněních vnitřních orgánů - srdce, plic, ledvin, močových cest a zažívacího systému .Na uvolnění svalových křečí, napětí, bolestí pomocí přikládání baněk na tělo

Upozornění: dočasně vznikají modřinky které odezní během 3 - 7 dnů

 

Kombinovaná masáž   890 Kč 70 min.

Tato masáž je sestavena tak, aby splňovala požadavek na odpočinek , ale i na pořešení případných blokací nebo bolestivých stavů. Je zde spojeno příjemné s užitečným.  Nejdříve se masírují  celé dolní končetiny zezadu a plynule se přechází na hýždě, záda šíji a ruce. Masáž je zakončena lehkou masáží hlavy.

Vhodná pro ženy i muže 

Speciální uvolňující masáž pro gurmány -
masáž zad nebo dolních končetin  650 Kč 60 min.

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Obsahuje ty nejefektivnější tahy z masáže regenerační, rekondiční, Havajské a Ájurvédské. Na závěr masáže, pro dokonalý komfort, následuje 10 ti minutové prohřátí masírované oblasti lávovými kameny. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Škrabkací masáž - masáž zad nebo dolních končetin 650 Kč 60 min.

Masáž je sestavena tak, aby ulevila namoženému svalstvu, uvolnila napětí a navodila příjemný pocit odpočinku. Po důkladné masáži zad a šíje následuje 15min. poškrabkání.
Spojte příjemné s užitečným a přijďte se nechat rozmazlovat.

Nebolestivá medová masáž - masáž zad 550 Kč 45 min.

Při masáži teplým medem dochází k odstraňování toxinů až z hloubi těla, a ty potom "vyplavou" na povrch kůže a jsou zcela zřetelně rozpoznatelné od medu. Pomáhá odstranit usazené toxiny, které si tělo nahromadilo ve svých tkáních v průběhu života. Při medové masáži působí léčivá síla včelího medu pokožkou přímo na organismus. Přes reflexní zóny zad stimuluje medová masáž činnost orgánů těla a může se podílet i na jejich vyléčení, silně oživuje celý organismus. Je vhodná při velkém počtu civilizačních chorob. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Medovou masáž lze provádět na zádech a kloubech. Jako u ostatních přírodních léčení, může nejprve dojít ke zhoršení stavu, které je třeba hodnotit jako příznivé znamení, že tělo začíná vylučovat staré jedy a nečistoty. U akutních případů provádíme medovou masáž i 2x týdně. Při medové masáži je možné uvolnit duševní napětí.
Osvědčila se také při: bolestech hlavy, depresích, potížích s usínáním a nespavostí, ochabování vitality a výkonnosti. Není vhodná při alergiích na med a včelí produkty, při žaludečních vředech, vysokém tlaku, v těhotenství. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Ájurvédská masáž hlavy 590 Kč 45 min.

                                           690 Kč 65 min.

Speciální Indická masáž krční páteře, dekoltu, obličeje a akupresních bodů na hlavě. Uvolňuje bloky, pomáhá při nespavosti, bolestech hlavy. Velmi účinná při stresu a únavě. Působí na všechna smyslová centra, umožňuje člověku znovuobjevit hranice vnímavosti těla a maximálně se uvolnit. Uvádí do pohody a klidu. Vhodná pro ženy i muže.

Ájurvédská masáž zad - tlaková, protahovací 550 Kč 45 min.

Masáž při níž se tlakem, tahem a protažením citlivě uvolňují bloky a napětí. Jemná ale přesto intenzivní masáž , zaměřená cíleně na problémové partie. Součástí je také masáž krční páteře a hlavy. Vhodná pro muže i ženy.

Manager masáž -
masáž zad, hýždí, šíje, rukou a hlavy 650 Kč 65 min.

Každý manager tráví nespočet hodin v autě při přesunech na pracovní jednání, denně sedí u PC a řeší pracovní záležitosti, je vystavován neustálému stresu, shonu a vypětí. Důsledkem toho dochází k zatuhnutí šíje, trapézových svalů, bolestem hlavy, dostavuje se únava a vyčerpání. Manager masáž je sestavena tak, aby co nejefektivněji pomohla - uleví od napětí, uvolní zatuhlé svalstvo , pomůže "vyčistit hlavu" a načerpat nové síly. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Masáž je určena pro náročné, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Vhodné pro muže i ženy.

 

Áyurvédská masáž  chodidel     550 Kč   40 min.

Důkladná masáž plosek, prstů, nártů a kotníků . Masáž je velmi příjemná a uvolňující. V průběhu masáže dochází k celkovému uvolnění napětí celého těla i mysli. Často se relaxace v průběhu masáže prohloubí až do formy lehkého spánku.Masáž příznivě ovlivňuje krevní i lymfatický oběh, stimuluje orgány, uklidňuje.

 

Aby záda nebolela     690 Kč  60 min.

Wellness ošetření zad má silný terapeutický účinek na tělo i mysl.

V ošetření je obsaženo : masáž zad , rukou a hlavy , speciální regenerační bahenní zábal zad  Účinek: zklidnění, uvolnění svalové a nervové únavy, výživa a remineralizace kůže, podpora krevního oběhu a lymfat. systému. Účinné látky jsou pomalu vstřebávány pokožkou a mají vliv na kůži, ale i na celkové zdraví klienta. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Fotogalerie