Služby


č.18.- Meditace k harmonizaci čaker - 4 čakra

Cena meditace: 150 Kč | Délka meditace: 20 min.
Termín: kdykoliv

Všichni spojují své srdce s láskou, a to je přesně to, o čem tato čtvrtá čakra je. To zahrnuje lásku k druhým i lásku k sobě, proto je tato čakra také spojována se zdravím a léčením. Tato čakra je centrem opravdové čisté a bezpodmínečné lásky.

Čtvrtá čakra je prostřední ze všech sedmi čaker, spojuje tři nižší a tři vyšší čakry. To je oblast, kde se setkávají fyzické a duchovní aspekty našeho bytí. Jde o propojení duchovního světa se světem fyzickým. Funkce této čakry je také sjednotit tyto dva proti póly skrze lásku a soucit.

Když je tvoje srdeční čakra otevřená a v harmonii, plyne tvůj život s láskou a soucitem, rychle a snadno dokážeš odpouštět a přijímáš ostatní i sebe. Uzavřená srdeční čakra může vést ke zármutku, hněvu, žárlivosti, strachu ze zrady a nenávisti vůči sobě a ostatním.

Hlavní významy nebo funkce spojené se srdeční čakrou jsou:

Láska k sobě i ostatním

Kvalita vztahu

Soucit a empatie

Odpuštění i přijetí

Transformace a změna

Žárlivost

Závislosti

NEMOCI SPOJENÉ SE SRDEČNÍ ČAKROU

Časté fyzické příznaky nevyvážené srdeční čakry: pneumonie, astma, problémy s plícemi, problémy s prsy, dýchací potíže, bolesti v horní části zad, bolesti ramen a paží a předčasné stárnutí.

Časté psychické příznaky nevyvážené srdeční čakry: apatie, neodpouštění a obecně neschopnost odpustit a problémy s tím spojené, beznaděj, nedůvěra, pocity odloučení a samoty, smutek, žárlivost.

Fotogalerie

Přihlásit se na meditaci

é ix dé osm devět

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět