Služby


Objednávky

Objednávky

Pokud jste objednaní na Vámi zvolenou službu a včas ( minimálně 24 h předem) nám telefonicky nahlásíte, že se nemůžete na sjednaný termín dostavit, rádi pro vás najdeme náhradní termín pro Vaši vybranou službu.

V případech kdy objednaný klient nepovažuje za slušnost odhlásit se s předstihem,  a  volá těsně před sjednaným termínem ( v den termínu),  jsme nuceni zavést nemilou službu a to stornopoplatek ve výši 100% z plné ceny objednané služby. Storno poplatek můžete uhradit převodem na č.účtu 2200377012/2010 a nebo v hotovosti na další masáži.  V případech dárkových poukazů mu tato služba bude z poukazu odepsána.

Toto opatření je zavedeno díky klientům, kteří jsou schopni si zablokovat i několik termínů, na které poté nedorazí aniž by o tom dali dopředu vědět . Klient takovýmto chováním vědomě vytváří již neobsaditelné prostory mezi objednávkami , které mohly být v případě včasného odhlášení obsazeny jinými klienty čekajícími na volný termín. 

Dárkové poukazy - platnost dárkového poukazu se rozumí datum, do kdy má být dárkový poukaz kompletně vyčerpán. Termíny si prosím rezervujte včas alespoń 3-4 týdny dopředu. Při objednávkách na poslední chvíli nejsme schopni zaručit ,že čas který požadujete je ještě volný. Standartní doba platnosti poukazů  3 měsíce od zakoupení  byla z důvodu Covidové situace prodloužena na 9 měsíců od zakoupení . Toto opatření bylo zavedeno proto ,aby i v případě uzavírky služeb klienti měli vždy dostatek času k využití zakoupené služby.  Poukazy jsou přenosné , pokud jej nemůžete využít Vy, může ho vyčerpat někdo z Vašich blízkých.  Hodnotu dárkového poukazu obdarovaným neproplácíme ani zpětně nevracíme platby.  V případech kdy je např. ze zdravotních důvodů potřeba prodloužit platnost dárkového poukazu Vám po telefonické dohodě platnost prodloužíme o 1 měsíc. Prodloužení platnosti je potřeba domluvit s předstihem - před vypršením platnosti - nejpozději 1 týden.

Poukazy v jakékoliv hodnotě s propadlou platností neakceptujeme.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie