Služby


Objednávky

Objednávky

Pokud jste objednaní na Vámi zvolenou službu a včas ( minimálně 24 h předem) nám telefonicky nahlásíte, že se nemůžete na sjednaný termín dostavit, rádi pro vás najdeme náhradní termín pro Vaši vybranou službu.

V případech kdy objednaný klient nepovažuje za slušnost odhlásit se s předstihem, a nebo za sebe alespoň nepošle náhradu, svou neúčast nenahlásí vůbec, a nebo volá těsně před sjednaným termínem,  jsme nuceni zavést nemilou službu a to stornopoplatek ve výši 50% z plné ceny objednané služby. Storno poplatek můžete uhradit převodem na č.účtu 2200377012/2010 a nebo v hotovosti na další masáži.

Toto opatření je zavedeno díky klientům, kteří jsou schopni si zablokovat i několik termínů, na které poté nedorazí aniž by o tom dali dopředu vědět . Klient takovýmto chováním vědomě vytváří již neobsaditelné prostory mezi objednávkami , které mohly být v případě včasného odhlášení obsazeny jinými klienty čekajícími na volný termín. V každém týdnu je minimálně 6 náhradníků, kteří by s radostí toto již nevyužitelné místo obsadili. 

Dárkové poukazy - platnost dárkového poukazu se rozumí datum, do kdy má být dárkový poukaz kompletně vyčerpán.  V případě nutnosti je možné platnost dárkového poukazu v době jeho platnosti prodloužit o 1 měsíc - po předchozí osobní nebo telefonické dohodě na č 606 247 447 ( například ze zdravotních důvodů). Poukazy jsou přenosné , pokud jej nemůžete využít Vy, může ho vyčerpat někdo z Vašich blízkých. Hodnotu dárkového poukazu neproplácíme.

Propadlé poukazy s platností propadlou delší než 1 měsíc již neakceptujeme.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie