Služby


Objednávky

Objednávky

Pokud jste objednaní na Vámi zvolenou službu a včas ( minimálně 24 h předem) nám telefonicky nahlásíte, že se nemůžete na sjednaný termín dostavit, rádi pro vás najdeme náhradní termín pro Vaši vybranou službu.

V případech kdy objednaný klient nepovažuje za slušnost odhlásit se s předstihem,  a  volá těsně před sjednaným termínem ( 3 h a méně),  jsme nuceni zavést nemilou službu a to stornopoplatek ve výši 50% z plné ceny objednané služby. Storno poplatek můžete uhradit převodem na č.účtu 2200377012/2010 a nebo v hotovosti na další masáži. V případech kdy se klient na objednanou službu nedostaví vůbec ,aniž by se omluvil ,považujeme tuto službu za uskutečněnou a klient plně hradí celou výši objednané služby. V případech dárkových poukazů mu tato služba bude z poukazu odepsána.

Toto opatření je zavedeno díky klientům, kteří jsou schopni si zablokovat i několik termínů, na které poté nedorazí aniž by o tom dali dopředu vědět . Klient takovýmto chováním vědomě vytváří již neobsaditelné prostory mezi objednávkami , které mohly být v případě včasného odhlášení obsazeny jinými klienty čekajícími na volný termín. V každém týdnu je minimálně 6 náhradníků, kteří by s radostí toto již nevyužitelné místo obsadili. 

Dárkové poukazy - platnost dárkového poukazu se rozumí datum, do kdy má být dárkový poukaz kompletně vyčerpán. Termíny si prosím rezervujte včas alespoń 3-4 týdny dopředu. Při objednávkách na poslední chvíli nejsme schopni zaručit ,že čas který požadujete je ještě volný. V případě nutnosti je možné platnost dárkového poukazu v době jeho platnosti s předstihem prodloužit o 1 měsíc - po předchozí osobní nebo telefonické dohodě na č 606 247 448 ( například ze zdravotních důvodů - úraz atd.). Poukazy jsou přenosné , pokud jej nemůžete využít Vy, může ho vyčerpat někdo z Vašich blízkých. Hodnotu dárkového poukazu neproplácíme.

Poukazy v jakékoliv hodnotě s propadlou platností neakceptujeme.

Děkujeme za pochopení.

Fotogalerie