Služby


č.17.- Meditace k harmonizaci čaker -3 čakra

Cena meditace: 150 Kč | Délka meditace: 27 min.
Termín: kdykoliv

Nachází se těsně nad pupkem v oblasti solárního plexu a jde až po hrudní kost, je zdrojem osobní moci a řídí sebedůvěru a sebevědomí, energii válečníků a sílu transformace. Solární čakra ovládá také metabolismus a zažívání.

Když se cítíš sebevědomě, máš silný smysl pro účel a jsi motivovány, protože tvoje třetí čakra je otevřená a zdravá. Pokud trpíš nevyvážeností čaker a máš třetí čakru zablokovanou, tak můžeš trpět nízkou sebeúctou, sebevědomím a sebedůvěrou, ale také můžeš mít potíže s rozhodováním a mít problémy s hněvem, zlosti, agresi, nebo sebekontrolou. To znamená, že tvoje sluneční čakra je zablokována a proto nemůžeš dosáhnout svého plného potenciálu.

Hlavní významy spojené s třetí čakrou jsou:

Vůle, osobní moc

Převzetí odpovědnosti za svůj život a převzetí kontroly

Duševní schopnosti jako intelekt

Formování osobních názorů a přesvědčení

Rozhodování, stanovení směru a vnitřních hranic

Osobní identita a osobnost

Sebevědomí a sebedůvěra

Sebekázeň

Nezávislost

NEMOCI SPOJENÉ S ČAKROU SOLAR PLEXU

Časté fyzické příznaky nevyvážené čakry solar plexus: zažívací a střevní poruchy, poruchy trávení, poruchy příjmu potravy, špatný metabolismus, cukrovka, obezita, ekzém, akné a další kožní stavy související se stresem.

Časté psychické příznaky nevyvážené čakry solar plexu: poruchy paměti a soustředění, časté obavy, závislost na cukru, nespavost a poruchy příjmu potravy a nevyrovnané emoce.

Fotogalerie

Přihlásit se na meditaci

jé há dva dva ypsilon

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět