Služby


Ošetření pro muže

Ošetření pro muže

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Každý atraktivní muž potřebuje působit upraveným a svěžím dojmem - vypadat dobře a také se dobře cítit. Dbát o svůj vzhled a pečovat o sebe je v dnešní době již naprosto normální .Dopřejte si cílenou a účinnou péči , která vám posílí sebevědomí a zároveň si při ní odpočinete.

 

Ošetření mužské pleti  - základní       750 Kč   1h 15 min.

Základní ošetření zaměřené na pročištění, intenzivnější hydrataci s antibakteriálním působením. V ošetření je zahrnuto i přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti.

 

Ošetření mužské pleti - s omlazovacím efektem   1350 Kč  90 min.

Citlivé nebolestivé ošetření zaměřené na regeneraci, omlazovací efekt a svěží vzhled pleti.Ošetření obsahuje i přístrojové ošetření: čistění pleti ultrazvukovou špachtlí, hydrodermabrazi- vakuové vyčištění pleti, hydratace pleti. zapracování přípravků ultrazvukem , oxygen terapie - přístrojové sycení pleti kyslíkovým perem, bio radiofrekvence - omlazovací ošetření odstraňující vrásky

 

I muži u nás rádi odpočívají při kosmetice.

 

Škrabkací masáž - masáž zad  750 Kč 60 min.

Masáž je sestavena tak, aby ulevila namoženému svalstvu, uvolnila napětí a navodila příjemný pocit odpočinku. Po důkladné masáži zad a šíje následuje 15min. poškrabkání.
Spojte příjemné s užitečným a přijďte se nechat rozmazlovat.

 

Speciální uvolňující masáž pro gurmány -  masáž zad  750 Kč 60 min.

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Obsahuje ty nejefektivnější tahy z masáže regenerační, rekondiční, Havajské a Ájurvédské. Na závěr masáže, pro dokonalý komfort, následuje 10 ti minutové prohřátí masírované oblasti lávovými kameny. 

 

Manager masáž -
masáž zad, hýždí, šíje, celých horních končetin a hlavy 750 Kč 65 min.

Každý manager tráví nespočet hodin v autě při přesunech na pracovní jednání, denně sedí u PC a řeší pracovní záležitosti, je vystavován neustálému stresu, shonu a vypětí. Důsledkem toho dochází k zatuhnutí šíje, trapézových svalů, bolestem hlavy, dostavuje se únava a vyčerpání. Manager masáž je sestavena tak, aby co nejefektivněji pomohla - uleví od napětí, uvolní zatuhlé svalstvo , pomůže "vyčistit hlavu" a načerpat nové síly. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Masáž je určena pro náročné, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. 

 

Královská masáž 1590 Kč 1,5 h

Královská masáž je velmi citlivá a jemná energetická masáž. Otevírá brány k životní radosti, sebepřijetí a lásce k sobě sama. Probouzí v člověku přirozenou energii a rozvádí ji do celého těla.  Osvobozuje mysl od stresů a vnitřního napětí. Naplňuje masírovaného pocitem svobody a volnosti. Člověk se při ní ocitá jakoby v jiném světě. Masáž respektuje individualitu každého člověka. Je velmi důležité, aby jste se cítili příjemně a v bezpečí. Královská masáž je  jemná, něžná, prosycená láskyplnou měkkostí a porozuměním k celé Vaší osobě. Masíruje se také bříško , hrudník a hlava . Královská masáž je vhodná pro muže  kteří touží po nevšedním zážitku.

 

Caesar         3200 Kč 3h 

I sám válečník a vojevůdce Julius Caesar v dávných dobách často a rád trávil čas v Římských lázních a nechával se opečovávat vonnými mastmi a oleji. Doby, kdy mužská návštěva v kosmetickém salonu byla vzácností jsou dávno pryč. I muži už dnes rádi dbají o svůj pěstěný vzhled a nechávají se hýčkat. Staňte se i Vy na chvíli Caesarem a dopřejte si odpočinek, který si zasloužíte. Vychutnejte si sladké nicnedělání, při kterém o Vás budeme pečovat.

Ošetření obsahuje:

  • Královskou masáž 
  • Ájurvédskou masáž hlavy a krční páteře 
  • Na míru sestavené osvěžující ošetření mužské pleti, spojené s masáží obličeje

Součástí ošetření je lehké občerstvení formou ovoce, minerální voda, čaj nebo káva.

Fotogalerie