Služby


Nabídka masérských kurzů

Individuální doplňkové masérské kurzy

Čtete-li tyto stránky, patříte mezi ty, kterým nejsou lhostejné pocity či problémy ostatních a hledáte možnost, jak jim pomoci. Zaměřujeme se na specializované doplňkové 1 a 2 denní kurzy masáží pro kosmetičky, maséry i širokou veřejnost.
Abychom Vám mohli nabídnout vysokou kvalitu výuky a možnost dobrého osvojení vyučovaných technik, nabízíme Vám individuální kurzy, kurz se zahajuje při minimálním počtu 2 účastníků, maximální počet účastníků na 1 kurzu jsou 6.
Materiály k výuce ( skripta + oleje) jsou již zahrnuty v ceně kurzu, a obdržíte je při jeho zahájení. Po ukončení kurzu obdržíte certifikát o jeho absolvování . V případě kurzů masáž lávovými kameny a baňkování si v našem salonu  můžete zakoupit potřebné pomůcky na masáže ( Lávové kameny, ohřívače lávových kamenů , baňky)  a nebo si dle vlastního uvážení na kurz přivézt své vlastní.

Místo konání: Patro snů, Národní třída 2, Hodonín - tel: 606 247 448
Zahájení kurzu: 9:30 hod.
Ukončení kurzu: 16.00 hod. Není-li uvedeno jinak

Co si vzít sebou na kurz? Pohodlné oblečení, přezůvky, prostěradlo, ručník a hlavně dobrou náladu !

Přihlášení na kurz

Osloví-li Vás některý z kurzů , napište prosím na email:patro.snu@centrum.cz. Kurz se uskuteční, jakmile budou alespoň 2 zájemci. V e-mailu uveďte, prosím své jméno, adresu, kontaktní telefon, popř. e-mail, datum narození, název a termín Vámi vybraného kurzu.

Úhrada kurzu

Po dohodnutí termínu je přihláška na všechny kurzy platná a závazná po zaplacení zálohy ve výši 500 Kč. Doplatek kurzovného je potřeba uhradit nejpozději týden před začátkem kurzu. Bez uhrazení zálohy Vám bohužel nemůžeme garantovat možnost účasti na vybraném kurzu.
Zálohu na kurz prosím zasílejte na č.účtu 2200377012/2010 (variabilní symbol Vám bude přidělen systémem).

Storno podmínky :

Účastník má právo kdykoliv svou účast na kurzu zrušit, ale je povinen zaplatit stornopoplatky ve výši:

  • v každém případě storna se jako manipulační poplatek účtuje 250,- Kč
  • záloha, po odečtení manipulačního poplatku je vratná, pokud zrušíte účast na kurzu minimálně 4 týdny před jeho zahájením , pokud se bez předchozí telefonické nebo osobní omluvy ( minimálně 24 h dopředu) na kurz nedostavíte , záloha kurzovného vám propadá a to v plné výši.
  • po předchozí telefonické nebo osbní dohodě ( minimálně 24h dopředu)- v akutních případech nemoci Vás, a nebo osoby blízké o kterou se staráte , je zálohu také možno jednou přesunout na jiný kurz či termín
  • storno poplatek nepožadujeme, pokud je za vás zajištěn náhradník

Pokud není dostatečný počet účastníků na kurzu, vyhrazujeme si právo stanovit jiný termín kurzu.

Aktuální nabídka masérských kurzů:

Uvolňující masáž zad a šíje i pro naprosté laiky

Uvolňující masáž zad a šíje i pro naprosté laiky

Speciální masáž zad sestavena tak, aby se i naprostý laik naučil jak ulevit  namoženému svalstvu, uvolnit napětí,zatuhlost a navodit příjemný pocit odpočinku. Tato masáž obsahuje efektivní tahy z masáže klasické a Havajské.

Cena kurzu: 2600 Kč | Délka kurzu: 2 dny
Termín: 15 - 16.9..2018

Přihlásit se »

Baňkování

Baňkování

Léčení baňkami je stará metoda známá již ve starověku, používaná k potlačování bolesti pohybového aparátu – uvolnění zatuhlého svalstva, jako i k zmírnění problémů vnitřních orgánů. Při této masáži se na pokožku přikládají baňky – skleněné nádobky, v nichž se vytvoří podtlak a ten způsobí jejich ...

Cena kurzu: 2300 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 28.9. 2018

Přihlásit se »

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Představte si teplo přicházející z vulkanických kamenů do ztuhlých svalů,kombinované s masáží. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, zbavuje stresu a napětí.Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. K této masáži se využívá speciálních lávových ka...

Cena kurzu: 2900 Kč | Délka kurzu: 2 dny
Termín: 13 -14. 10.2018

Přihlásit se »

Harmonizační čakrová masáž + použití polodrahokamů.

Harmonizační čakrová masáž + použití polodrahokamů.

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu z těla, mysli i z duše. Vyvolává pocit klidu a míru, který je téměř okamžitý. Problémy v čakrách jsou jakousi podstatou a příčinou všech našich problémů v životě.  Je to 7 klíčových oblastí života - bohatství, vitali...

Cena kurzu: 3500 Kč | Délka kurzu: 2 dny
Termín: 27 -28.10. 2018

Přihlásit se »

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž

V kurzu lymfatické masáže se naučíte metodickým postupům lymfatických masáží krku, DK, HK, hlavy, hrudníku, bedra, hýždě, záda. Metoda podle MUDr. Bechyně. Lymfatické masáže odstraňují z těla škodliviny (toxické látky) z mízních uzlin, čímž je posilována i imunita organizmu. Pomáhají odstraňo...

Cena kurzu: 3000 Kč | Délka kurzu: 2 dny
Termín: 10 -11.11. 2018

Přihlásit se »

Relaxační masáž dolních končetin

Relaxační masáž dolních končetin

  Velmi uvolňující relaxační masáž pro unavené dolní končetiny. Naučíte se jak efektivně ulevit namoženému svalstvu dolních končetin a navodit velmi příjemný pocit odpočinku.Tato masáž je balzám pro každé nohy, a klienti vám za ni budou vděční. Výuka probíhá od 9 do 18 h.

Cena kurzu: 2400 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 19.5. 2018

Přihlásit se »

Ájurvédská tlaková masáž zad, šíje a hlavy

Ájurvédská tlaková masáž zad, šíje a hlavy

Speciální velmi efektivní masáž ,při které se tlakem, tahem a protažením uvolňují bloky a napětí. Účelná masáž ve které je i obsažena záverečná relaxační masáž hlavy. V relativně krátkém čase jste schopni klientovi poskytnout úlevu i relaxaci zároveň.

Cena kurzu: 2400 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 20.5. 2018

Přihlásit se »

Liftingová lymfatická masáž obličeje

Liftingová lymfatická masáž obličeje

Metoda podle MUDr.. Bechně. Lymfatická masáž obličeje využívá řady speciálních hmatů na stimulaci lymfatického systému v kůži a podkoží. Udržuje lymfu v pohybu, aby se cévy, kterými teče, neucpávaly. Vyznačuje se svou jemností. Kromě poznání lymfatického systému je důležité dbát na správné pr...

Cena kurzu: 2500 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 2.6.2018

Přihlásit se »