Služby


Maderoterapie těla zvýhodněná cena 9 990,-

Cena kurzu: 12 990 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 26.4.2024

 

Maderoterapie těla je proticelulitidní a zeštíhlující terapie,  založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které činí terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každého klienta, který bojuje nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než 100 lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení-léčení dřevem.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při Maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a tloustnutí díky zavodnění.

Certifikovaný kurz obsahuje čtyři části výuky:

1. Lymfatický systém (bazální ošetření hlavních lymfatických uzlin k nastartování proudění lymfy

2. Složení kůže, příčiny vzniku celulitidy

3. Maderoterapie, její účinky, kontraindikace, 

3. Praxe Maderoterapie (správná technika, tlak, postoj, držení těla, )

PRAXE:

 Naučíte se masážní techniku ​​pro každou část těla pod dohledem lektora a zkoušíte s každým válečkem, abyste vyvinuli přiměřený tlak a pohyb. Jelikož se jedná o nejdůležitější část tréninku, budete si moci natrénovat tolik, abyste zcela zvládli novou masážní techniku. Naučíte se správnému tlaku masáže a rozlymfování, které právě vede k nejlepším výsledkům maderoterapie.  

V ceně kurzu dostanete:

- Tištěná skripta

- Profesionální sada  dřevěných válečků pro Maderoterapii 6ks

- Olej k masáži

- Certifikát

Ke kurzu maderoterapie těla lze v tento den i připojit ještě  MADEROTERAPII OBLIČEJE-  cena 3990,-

Maderoterapie obličeje je účinná metoda liftingu. Jedná se o 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku. Tajemství je ve 4 speciálně navržených dřevěných prvcích pro maderoterapii obličeje, které stimulují produkci elastinu a kolagenu, zlepšují krevní oběh, odstraňují nežádoucí tuk a tak zpevňují a tonizují pokožku. Tvarují obličej a také krk. Konečným výsledkem je omlazená a pevnější pokožka. 
 
Jak Maderoterapie obličeje funguje?
Svaly na obličeji fungují přesně stejně jako svaly na těle. Čím pravidelněji cvičíme nebo masírujeme, tím je naše svalstvo okysličenejší a prokrvenější. Maderoterapie obličeje a dekoltu je využívána nejčastěji pro její rychlý a dočasně efektivní facelifting (ideálně při různých akcích, plesech), při pravidelných masážích dokonce viditelně zpomaluje stárnutí pleti ale zejména ochabnutí svalů obličeje.
 
Co se na kurzu NAUČÍTE?
Naučíte se především správné technice, která vede k opravdovým výsledkům maderoterapie pleti. Naučíme se také aktivovat lymfatický systém na obličeji. 

Po dohodnutí termínu je přihláška na všechny kurzy platná a závazná po zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč. Doplatek kurzovného se hradí  hotově v den  kurzu. Bez uhrazení zálohy Vám bohužel nemůžeme garantovat možnost účasti na vybraném kurzu.

Zálohu na kurz prosím zasílejte na č.účtu 2200377012/2010 do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

Fotogalerie

Přihlásit se na kurz

devět jedna es wé en

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět