Služby


Harmonizační čakrová masáž + použití polodrahokamů.

Cena kurzu: 3800 Kč | Délka kurzu: 2 dny,
Termín: 9 - 10.11. 2024

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu z těla, mysli i z duše. Vyvolává pocit klidu a míru, který je téměř okamžitý.

Problémy v čakrách jsou jakousi podstatou a příčinou všech našich problémů v životě.  Je to 7 klíčových oblastí života - bohatství, vitalita, úspěch, láska, komunikace, nadhled a pochopení, seberealizace, které čakry obhospodařují.

Pokud jsou čakry harmonicky otevřené, daří se nám v životě ve všech těchto oblastech. Náš život je úžasný a těšíme se dobrému zdraví a vitalitě. Pokud je v některých čakrách problém, vždy se to odrazí na našem životě a my pak čelíme různým problémům, ať zdravotním či životním.

Pokud nemáme čakry v harmonii, promítá se to i v našem životě - těžkými životními situacemi, událostmi nebo zdravotními problémy.

Na kurzu se naučíte celotělovou olejovou masáž,  rozpoznávání  všech 7 hlavních čaker, jakým způsobem každou čakru správně harmonizovat  , využití barev a poldrahokamů k jejich pročištění a harmonizaci. Ke kurzu dostáváte jako bonus sadu 7 polodrahokamů potřebných k masáži.

Fotogalerie

Přihlásit se na kurz

sedm jedna el pět jé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět