Služby


Speciálně pro ženy - terapie + kosmetika

Speciálně pro ženy - terapie + kosmetika

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Harmonizační masáž pro ženy  1900 Kč  120 min.

Harmonizační masáž pro ženy je citlivý a úctyplný rituál. Uctívání těla i duše otevírá brány k životní radosti, sebepřijetí a lásce k sobě sama. Vede ženy ve velmi láskyplném rámci na smyslné cestě do vlastního těla a nitra . Probouzí v ženě skrytou energii a rozvádí ji do celého těla, čímž se aktivují samoléčebné procesy v těle. Osvobozuje mysl od stresů a vnitřního napětí. Přináší pocit znovuzrození, euforie,pocit naprostého uvolnění a relaxace, odplavení negativní energie a uklidnění emocí.  Během tohoto rituálu je ošetřováno celé tělo včetně poprsí ( zharmonizování srdeční čakry je velmi důležité, v této oblasti je nashromážděno mnoho emočních boků, a jejich uvolněním dojde k velké úlevě). Masáž respektuje individualitu každého člověka, proto před každou masáží  spolu probereme Vaše očekávání  a celkový průběh masáže přímo pro Vás. Je velmi důležité, aby jste se při Vaší masáži cítila příjemně a v bezpečí.

Léčivý křišťálový rituál k očistě od negativních energií  1200 Kč 60 min.

Léčivý rituál k očištění aury a čaker od negativní energie a emocí. Přináší příliv pozitivní energie, nový pohled na život, úlevu od stresů a psychosomatických obtíží.

K rituálu se používá léčivá Védská hudba, polodrahokamy, tělové svíce a křišťály. Tělovou svící je ošetřena stresová zóna a nebo bolavé místo na těle. Jemnou energetickou masáží se zharmonizují čakry které se poté pomocí polodrahokamů dobijejí energií. Následuje jemná masáž hlavy a krční páteře a poté se klient oddá harmonizačnímu půsbení křišťálů aby se tělo nasytilo pozitivní energií a zbavilo se nasbíraných negativních energií a emocí. Rituál je velmi vhodný: k očistě od negativních energií a emocí, k urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni, u stresové zátěže. Uvolnuje bolestivá místa ( krční páteř, záda, kolena, ramena, bolesti hlavy, uší, dutin). Celkově detoxikuje organismus a podporuje proudění energie. 

Kosmetika - ošetření obličeje

Úprava obočí      90 ,-

- Objednávky na drobné úkony jako je pouhá úprava obočí či depilace nepřijímáme , v případě potřeby úpravy obočí nebo depilace je můžete spojit s jakoukoliv jinou námi nabízenou procedurou ( spojit s kosmetikou nebo jakoukoliv masáží) . Děkujeme za pochopení.

Barvení obočí Intensive + úprava obočí grátis 350,-

( Pokud je barvení intensive spojeno s kosmetikou nebo jinou naší procedurou - masáží, je cena zvýhodněná na 250 Kč.)

3 zlatá pravidla barvení obočí:

1. Den před barvením obočí nevtírejte do obočí a jeho okolí mastné krémy - barva pak špatně chytá a  vydrží velmi krátce.

2. Úprava tvaru má své hranice a odvíjí se od vašeho přirozeného tvaru . Také nezapomínejte, že levou polovinu obličeje máme od přírody trošku odlišnou od pravé , tudíž nikdy nebude obočí 100% souměrné jako na vyretušovaných reklamních obrázcích.

3. Kde nejsou chloupky , není co barvit. Pokud je obočí prořídlé a dokonce místy chybí , barva nemá co obarvit a výsledek nebude požadovaný. V případě absence chloupků je ideální permanentní make up, barvení v tomto případě problém nevyřeší.

Barvení řas 190,-

Depilace chloupků pod nosem 90,-

 

Liftingová lymfatická masáž obličeje  550 Kč 45 min.

Pravidelná lymfatická masáž obličeje zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce, dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, okysličená zbavená toxinů a působí  mladistvějším dojmem. Je vhodná pro ženy i muže.

 

Specifické ošetření pleti  kosmetikou GERnétic a René d´essay 

Základní ošetření                     900 Kč  75 min.

Každé ošetření je uzpůsobeno aktuálnímu stavu pleti , a konkrétní záměr ošetření se volí na míru Vaší pleti ( hydratace, regenerace, protivráskový efekt, protizánětlivý efekt) . Ošetření obsahuje i bezbolestné vyčištění pleti pomocí ultrazvuku , masáž,obličeje a dekoltu., krémovou pleťovou masku, sérum a závěrečný krém.    

Císařovna sissi                                                                       1290 Kč  90 min.

Intenzivní sycení pleti kyslíkem .Velmi účinné ošetření okysličující kosmetikou pro unavenou a stresovanou pleť s našedlým nádechem. Má  výrazný okysličujíci efekt - doslova sytí kožní buńky kyslíkem a podporuje správné buněčné dýchání. Vypínající projasňující účinek , působí do nejhlubších vrstev kůže.V ošetření je také zahrnuto vyčištění pleti i masáž obličeje a dekoltu.

 

Večernice                                            1500 Kč  90 min.

Ošetření  když potřebujete doslova zazářit - ples, svatba, večírek, oslava , jakákoliv mimořádná událost která je před Vámi a Vy prostě chcete vypadat fantasticky.  K tomuto účelu je toto ošetření stvořeno. Je v něm spojena liftingová lymfatická masáž obličeje a ošetření alginátovou maskou. Touto kombinací se docílí vyžehlení pleti, odstranění známek únavy , zjemnění vrásek, viditelné projasnění a osvěžení . Pleť působí čerstvým a odpočatým dojmem. Vhodné pro jakoukoliv pleť v jakémkoliv věku.  V ošetření je také zahrnuto vyčištění pleti i masáž obličeje a dekoltu.

Fotogalerie