Služby


Kosmetika, čištění pleti, pleťové kúry

Kosmetika, čištění pleti, pleťové kúry

 

Úprava obočí      90 ,-

- Objednávky na drobné úkony jako je pouhá úprava obočí či depilace nepřijímáme , v případě potřeby úpravy obočí nebo depilace je můžete spojit s jakoukoliv jinou námi nabízenou procedurou ( spojit s kosmetikou nebo jakoukoliv masáží) . Děkujeme za pochopení.

Barvení obočí Intensive + úprava obočí grátis 350,-

( Pokud je barvení intensive spojeno s kosmetikou nebo jinou naší procedurou - masáží, je cena zvýhodněná na 250 Kč.)

3 zlatá pravidla barvení obočí:

1. Den před barvením obočí nevtírejte do obočí a jeho okolí mastné krémy - barva pak špatně chytá a  vydrží velmi krátce.

2. Úprava tvaru má své hranice a odvíjí se od vašeho přirozeného tvaru . Také nezapomínejte, že levou polovinu obličeje máme od přírody trošku odlišnou od pravé , tudíž nikdy nebude obočí 100% souměrné jako na vyretušovaných reklamních obrázcích.

3. Kde nejsou chloupky , není co barvit. Pokud je obočí prořídlé a dokonce místy chybí , barva nemá co obarvit a výsledek nebude požadovaný. V případě absence chloupků je ideální permanentní make up, barvení v tomto případě problém nevyřeší.

Barvení řas 190,-

Depilace chloupků pod nosem 90,-

 

Liftingová lymfatická masáž obličeje  550 Kč 45 min.

Pravidelná lymfatická masáž obličeje zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce, dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, okysličená zbavená toxinů a působí  mladistvějším dojmem. Je vhodná pro ženy i muže.

Letní speciál - Fresh ošetření pleti 750 Kč 35 min.

Expresní ošetření , které stíháte i v polední pauze. Rychlé a přitom 3x účinnější než zdlouhavé ošetření.  Budete svou pleť milovat – nahydratovaná, projasněná hebounká a osvěžená.  Ideální ošetření v letních měsících a nebo před dovolenou. Ošetření kyselinou hyaluronovou – mnohonásobně váže vodu a zajištuje dlouhodobou hydrataci, projasňující maska doplní chybějící minerální látky, závěrečný krém pleť osvěží  a příjemně napne.

 

Specifické pleťové kúry kosmetikou GERnétic - obsahují šetrné čištění pleti ultrazvukem

Součástí každého ošetření je i masáž, v 75 min. ošetření je zahrnut obličej , v 90 min. ošetření je zahrnut obličej i dekolt.

 

Jarní vánek                                                                                                             900 Kč 75 min.

Velmi intenzivní a účinné ošetření problematické pleti. Odstraňuje zánětlivé procesy a preventivně působí proti vzniku jizviček.

Sladký sen  900 Kč 75 min.

Výživné ošetření citlivé pleti. Rozzáří ji, zklidní a vyživí. Vhodné také pro pleť trpící rozšířenými žilkami.

Ranní rosa  900 Kč 75 min.

Velmi účinné hydratační ošetření, dodá pokožce vláhu, osvěží a zjemní pleť.

 

Ošetření Alginátovou maskou              950 Kč 75 min.

Rozlučte se s unavenou povadlou pletí  bez jasu. Modelační alginátová pleťová maska je to co potřebuje Vaše pleť aby byla neodolatelná.  Vyživená, příjemně vypnutá, osvěžená a sametová. Přesně taková po tomto ošetření bude.  Výborné ošetření před plesem a nebo vždy když chcete zazářit.  Rychlé a účinné ošetření obsahuje šetrné odlíčení, jemný peeling, extra porci kyseliny hyaluronové ( hydratace a lifting) , alginátovou masku a závěrečný krém.  Na přání lze skloubit s masáží obličeje. Tak nečekejte a začněte si hýčkat svou pleť . 

 

Císařovna sissi                                                                       1190 Kč  90 min.

Velmi vhodné ošetření pro unavenou a stresovanou pleť s našedlým nádechem. Má  výrazný okysličujíci efekt - doslova sytí kožní buńky kyslíkem a podporuje správné buněčné dýchání. Vypínající projasňující účinek , působí do nejhlubších vrstev kůže.

 

Večernice                                            1500 Kč  90 min.

Ošetření  když potřebujete doslova zazářit - ples, svatba, večírek, oslava , jakákoliv mimořádná událost která je před Vámi a Vy prostě chcete vypadat fantasticky.  K tomuto účelu je toto ošetření stvořeno. Je v něm spojena liftingová lymfatická masáž obličeje a ošetření alginátovou maskou. Touto kombinací se docílí vyžehlení pleti, odstranění známek únavy , zjemnění vrásek, viditelné projasnění a osvěžení . Pleť působí čerstvým a odpočatým dojmem. Vhodné pro jakoukoliv pleť v jakémkoliv věku.  

 

Ošetření mužské pleti ošetření s masáží 750 Kč

Speciální ošetření sestaveno pro mužskou pleť. Poskytne pokožce veškerý komfort potřebný k jejímu osvěžení, pročištění a projasnění.

Fotogalerie