Služby


Léčivý křišťálový rituál k očistě od negativních energií

Léčivý křišťálový rituál k očistě od negativních energií

KŘIŠŤÁLOVÝ RITUÁL    1200 Kč 75 min.

Léčivý rituál k očištění aury a čaker od negativní energie a emocí. Přináší příliv pozitivní energie, nový pohled na život, úlevu od stresů a psychosomatických obtíží.

K rituálu se používá léčivá Védská hudba, polodrahokamy, tělové svíce a křišťály. Tělovou svící je ošetřena stresová zóna a nebo bolavé místo na těle. Jemnou energetickou masáží se zharmonizují čakry které se poté pomocí polodrahokamů dobijejí energií. Následuje jemná masáž hlavy a krční páteře a poté se klient oddá harmonizačnímu půsbení křišťálů aby se tělo nasytilo pozitivní energií a zbavilo se nasbíraných negativních energií a emocí.

Rituál je velmi vhodný: k očistě od negativních energií a emocí, k urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni, u stresové zátěže. Uvolnuje bolestivá místa ( krční páteř, záda, kolena, ramena, bolesti hlavy, uší, dutin). Celkově detoxikuje organismus a podporuje proudění energie. 

Francouzská efleráž - ošetření z Paříže !!! 1100 Kč 1,5 h

Jedná se o lehkou masáž klouzavými hmaty s jemným přitlačením, která se aplikuje na celé tělo. Je určena k podpoře krevního oběhu, detoxikaci a lymfatické drenáži. Tento hloubkově působící biologický účinek pomáhá řešit vnitřní nedostatky v organismu. Speciální přípravky použité k Franc. efleráži pomáhají redukovat bolestivost kloubů, křeče a trávicí poruchy, působí antistresově, stimulují imunitní systém, podporují lymfatickou a krevní mikrocirkulaci, uvolňují svalové napětí, obnovují nervovou rovnováhu. Francouzská efleráž navozuje stav absolutní relaxace a pohody. Ošetření vhodné pro ženy i muže.

Fotogalerie