Služby


Diagnostika stavu organismu

Diagnostika stavu organismu

Diagnostika celkového stavu organismu.  Termín  13.2.2020

Měření přístrojem provádí pan Jan Hellinger  - diagnostik s 12 letou praxí , praktik čínské alternativní medicíny , používající čínské byliny z dynastie Ming. Pan Hellinger školí lékaře přístupné k alternativní medicíně jak mají správně s přístrojem pracovat u svých pacientů v lékařských centrech po celé ČR.

Oberon je velmi citlivý přístroj ,který na základě biorezonance zjišťuje nejrůznější zátěže v organismu , jak fyzického tak psychického charakteru. Výsledkem je nejen určení celkového stavu organismu , ale i stavu jednotlivých systémů organismu, zjištění přítomnosti bakterií a virů v těle a v případě onemocnění i stanovení přesné diagnózy. Přístroj změří celkovou energii aury a organismu, energetické zatížení orgánů a jednotlivých čaker.

Po měření dostanete kompletní analýzu svého těla , a v případě zjištění zátěže nebo zdravotních obtíží s vámi diagnostik probere možná řešení a doporučí Vám vhodné bylinky na úpravu obtíží. Diagnostiku lze absolvovat v jakémkoliv věku, je velmi úspěšná i u dětí . V případech jako je ADHD, laryngitidy, ekzémy, alergie, epilepsie, astma, poruchy soustředěnosti, časté infekce - oslabená imunita, opakované záněty atd. lze diagnostikou odhalit příčinu tohoto problému, a šetrně tuto příčinu odstranit pomocí bylinek, namísto tlumení příznaků chemickými léky. Diagnostika nebolí a děti ji absolvují bez jakýchkoliv problémů.

Na měření je potřeba se dopředu objednat na určitou hodinu - telefonicky  na č 606 247 448

Termím měření :                           13.2.2020

 

Běžná cena měření v lékařských centrech je v rozmezí 1500 - 1700,- Kč

U nás si můžete změřit kompletní stav Vašeho těla za pouhých 900 ,. Kč

Fotogalerie