Služby


Speciálně pro ženy

Speciálně pro ženy

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Harmonizační masáž pro ženy  1900 Kč  120 min.

Harmonizační masáž pro ženy je citlivý a úctyplný rituál. Uctívání těla i duše otevírá brány k životní radosti, sebepřijetí a lásce k sobě sama. Vede ženy ve velmi láskyplném rámci na smyslné cestě do vlastního těla a nitra . Probouzí v ženě skrytou energii a rozvádí ji do celého těla, čímž se aktivují samoléčebné procesy v těle. Osvobozuje mysl od stresů a vnitřního napětí. Přináší pocit znovuzrození, euforie,pocit naprostého uvolnění a relaxace, odplavení negativní energie a uklidnění emocí.  Během tohoto rituálu je ošetřováno celé tělo včetně poprsí ( zharmonizování srdeční čakry je velmi důležité, v této oblasti je nashromážděno mnoho emočních boků, a jejich uvolněním dojde k velké úlevě). Masáž respektuje individualitu každého člověka, proto před každou masáží  spolu probereme Vaše očekávání  a celkový průběh masáže přímo pro Vás. Je velmi důležité, aby jste se při Vaší masáži cítila příjemně a v bezpečí.

Léčivý křišťálový rituál k očistě od negativních energií  1200 Kč 60 min.

Léčivý rituál k očištění aury a čaker od negativní energie a emocí. Přináší příliv pozitivní energie, nový pohled na život, úlevu od stresů a psychosomatických obtíží.

K rituálu se používá léčivá Védská hudba, polodrahokamy, tělové svíce a křišťály. Tělovou svící je ošetřena stresová zóna a nebo bolavé místo na těle. Jemnou energetickou masáží se zharmonizují čakry které se poté pomocí polodrahokamů dobijejí energií. Následuje jemná masáž hlavy a krční páteře a poté se klient oddá harmonizačnímu půsbení křišťálů aby se tělo nasytilo pozitivní energií a zbavilo se nasbíraných negativních energií a emocí. Rituál je velmi vhodný: k očistě od negativních energií a emocí, k urychlení pozitivních změn na psychické i fyzické úrovni, u stresové zátěže. Uvolnuje bolestivá místa ( krční páteř, záda, kolena, ramena, bolesti hlavy, uší, dutin). Celkově detoxikuje organismus a podporuje proudění energie. 

Fotogalerie