Služby


Relax pro dva + víkendové masáže

Relax pro dva + víkendové masáže

Využijte náš online rezervační systém na masáže! Klikněte na rezervaci termínu a již pokračujte dle průvodce a vyberte si vhodný termín ihned.

 

Přijďte si vychutnat společný odpočinek ve dvou. Nabízíme 2 varianty odpočinku, a vy sami si můžete zvolit která varianta je pro vás ta pravá. Ceny jsou uváděny již pro dvě osoby a je potřeba počítat ještě s následným 15 min. odpočinkem . Součástí všech variant je lehké občerstvení formou ovoce.

Na tuto službu se můžete objednat v termínech Po, Út, Čt, Pá V časovém rozmezí 10 - 15h.  V tyto termíny jsme schopni Vám zajistit péči dvou masérek současně.

Relax 1 1890 Kč 1h

Obsahuje 2x rozmazlovací aroma masáž zad, šíje , rukou krční páteře a hlavy.

Relax 2 2190 Kč 1h

Utečte na chvilku od starostí při kombinované masáži teplým exotickým olejem . V balíčku jsou obsaženy  2 kombinované masáže - dolní končetiny, hýždě, záda , ruce a hlava.

 

Babinec 4700 Kč 2,5h

Balíček je vytvořen pro dámy, aby si polečně mohly užít relaxační odpoledne , povyprávět si novinky a přitom se nechat pohýčkat . Kalkulace je pro dvě osoby , ale lze domluvit tento zážitek až pro 4 ženy. Cena na osobu se navýší  o 2350 Kč.

V balíčku je obsaženo :

- Hodinová relaxační masáž

- Osvěžující ošetření pleti s omlazovacím efektem

- Ošetření dolních končetin se zaměřením na prevenci křečových žil

Občerstvení formou ovoce, vody, čaje + sklenka sektu.

 

VÍKENDOVÁ MASÁŽ  JE MASÁŽ PRO JEDNU OSOBU . V našem rezervačním systému si můžete zvolit z volných sobotních termínů.

 

Víkendová masáž 1 - masáž zad, hýždí, šíje, rukou a hlavy 1090 Kč 60 min.

Každý manager tráví nespočet hodin v autě při přesunech na pracovní jednání, denně sedí u PC a řeší pracovní záležitosti, je vystavován neustálému stresu, shonu a vypětí. Důsledkem toho dochází k zatuhnutí šíje, trapézových svalů, bolestem hlavy, dostavuje se únava a vyčerpání. Tato masáž je sestavena tak, aby co nejefektivněji pomohla - uleví od napětí, uvolní zatuhlé svalstvo , pomůže "vyčistit hlavu" a načerpat nové síly. Po masáži se budete cítit jako znovuzrození. Masáž je určena pro náročné, kteří se spokojí jen s tím nejlepším. Vhodné pro muže i ženy.

 

Víkendová masáž 2 - kombinovaná masáž   1290 Kč 60 min.

Tato masáž je sestavena tak, aby splňovala požadavek na odpočinek , ale i na pořešení případných blokací nebo bolestivých stavů. Je zde spojeno příjemné s užitečným.  Nejdříve se masírují  celé dolní končetiny zezadu a plynule se přechází na hýždě, záda šíji a ruce. Masáž je zakončena lehkou masáží hlavy.

Vhodná pro ženy i muže 

 

Víkendová masáž 3 -  masáž celého těla 1690 Kč 1,5h

Masáž je sestavena tak,aby ulevila namoženému svalstvu,uvolnila napětí,a navodila příjemný pocit odpočinku.Obsahuje ty nejefektivnější tahy z masáže regenerační, rekondiční, Havajské a Ájurvédské.  Masáž je vhodná pro ženy i muže.

Fotogalerie