Služby


Péče o dolní končetiny + péče o ruce

Péče o dolní končetiny + péče o ruce

 

Áyurvédská masáž  chodidel     550 Kč   40 min.

Důkladná masáž plosek, prstů, nártů a kotníků . Masáž je velmi příjemná a uvolňující. V průběhu masáže dochází k celkovému uvolnění napětí celého těla i mysli. Často se relaxace v průběhu masáže prohloubí až do formy lehkého spánku.Masáž příznivě ovlivňuje krevní i lymfatický oběh, stimuluje orgány, uklidňuje.

 

Ladné křivky - nohy + hýždě + bříško  1700 Kč 90 min.

 

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií. Zaktivováním lymfatického systému lymfatickou masáží a následným ošetřením specifickými přípravky které podporují metabolismus, štěpení tuků , a rychlejší látkovou přeměnu docílíme prvních viditelných výsledků již během prvních několika ošetření. Aby byl  efekt opravdu znatelný, je zapotřeb absolvovat kůru minimálně  10 ošetření v intervalu 2x týdně , a je nutná spolupráce klientky , aby problematické partie doma ošetřovala doporučenými doplňkovými přípravky.

 

Relaxační masáž dolních končetin 650 Kč  1h

Uvolňující relaxační masáž plosek, nártů, prstů, kotníků a celých dolních končetin až po hýždě, je to pravé pro unavené dolní končetiny . Přináší úlevu, odlehčení a uvolnění . Vhodné pro ženy i muže.

 

Ruční lymfatická masáž dolních končetin 650 Kč 70 min.

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou masáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické masáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické masáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci.

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží, nejlépe ob den maximálně s 2 denním odstupem - alespoň 10 masáží. Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže.

 

 

 

Relaxační ošetření rukou  499 Kč 45 min.

Ruce....používáme je bezmyšlenkovitě každý den, ale zapomínáme o ně pečovat. Přitom masáž rukou je neskutečně příjemná, a co může být lepšího než svěží hladká a mladistvá pokožka na rukou a pažích? Přichystaly jsme pro vás RELAXAČNÍ OŠETŘENÍ RUKOU ( vhodné pro dámy i pány) - čeká vás velmi příjemná a důkladná 30-ti minutová masáž dlaní, hřbetu ruky, prstů, zápěstí, předloktí a paží, poté jsou ruce ošetřeny peelingem a porcí extra hydratačního přípravku. Výsledkem jsou odpočaté a svěže vypadající ruce.....věnujte svým rukám péči kterou si zaslouží....

Fotogalerie