Služby


Zeštíhlení + cévní systém a " těžké" nohy

Zeštíhlení + cévní systém a

Ošetření cévního systému, křečových žil a syndromu " těžkých nohou"  950 Kč 60 min.

Ošetření dolních končetin které značně ulevuje těžkým a unaveným nohám. Díky použitým přípravkům působí preventivně proti vzniku křečových žil a metlicových cév, a v případě již vzniklého problému eliminuje aby se problém rozšiřoval. Zlepšuje průchodnost cév, zpevňuje cévní stěnu a podporuje správnou funkci lymfatického systému.

Zeštíhlující ošetření celého těla - tělový zábal 1450 Kč 45 min.

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií. 

Ruční lymfatická masáž částečná 650 Kč 60 min.

Pokud nám nesprávně funguje lymfatický systém přináší to řadu obtíží - únavu, bolesti hlavy, časté nemoci , poruchy látkové výměny, otoky nohou, obličeje, celulitidu, zadržování vody v těle.

Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven. Je zcela odlišná od běžných masáží  - není bolestivá. Je velmi jemná, masážní  pohyby jsou velmi pomalé,krouživé a jemné, avšak velmi velmi účinné. Lymfatickou masáž nelze uspěchat , postupuje se podle toku lymfy a je potřeba dodržet  přirozený rytmus jakým lymfa v těle proudí, jinak by tato masáž neměla požadovaný efekt.

Účinek lymfatické masáže:  posiluje imunitu ,snižuje nebo odstraňuje otoky ,pomáhá odstraňovat pocit těžkých nohou , pomáhá u nespavosti a migrénách,   rychleji regeneruje tělo po fyzické zátěži, turistice, sportu, pomáhá odbourávat celulitidu,  zlepšuje stav  pokožky- zpevňuje ji , výborná prevence křečových žil ,  celkově detoxikuje tělo.

Lymfatické masáže nejsou vhodné při:

- zvýšené funkci štítné žlázy, onkologických - nádorových onemocněních, zeleném zákalu, zánětu podkoží, vysokém krevním tlaku, akutních cévních chorobách, horečnatých onemocněních, u kardiaků, u astmatu ,při silné menstruaci, .

Abychom lymfu rozproudili a pročistili, aby nám mohla zase fungovat správně a odstranili jsme dlouhodobé potíže, je potřeba absolvovat více masáží- ideálně ob den nejdéle však s 2 denním odstupem, celkově alespoň 10  masáží  Poté již stačí 1 udržovací masáž měsíčně. Masáž je vhodná pro ženy i muže. 

 

 

Ladné křivky   1690 Kč 90 min.

V  cenově zvýhodněném ošetření je spojena lymfatická masáž a celotělový zeštíhlující zábal  Spojením těchto dvou procedur se dosahuje maximálních výsledků.

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií. Zaktivováním lymfatického systému lymfatickou masáží a následným ošetřením specifickými přípravky které podporují metabolismus, štěpení tuků , a rychlejší látkovou přeměnu docílíme prvních viditelných výsledků již během prvních několika ošetření. Aby byl  efekt opravdu znatelný, je zapotřeb absolvovat kůru minimálně  10 ošetření v intervalu 3x týdně , a je nutná spolupráce klientky , aby problematické partie doma ošetřovala doporučenými doplňkovými přípravky.

Fotogalerie