Služby


Zeštíhlující přístrojové ošetření - ladné křivky 21.07.2020

Kúra 12 zeštíhlujících ošetření 10 200,- namísto 12 600,-

V tomto ošetření je spojena přístrojová lymfatická masáž a  zeštíhlující ošetření problematických partií myostimulátorem . Pulsní vlny přirozeně vyvolávají kontrakci svalových vláken, vyvolávají procesy metabolismu, opravu a obnovu buněk, štěpení a vylučování tuků. Laicky řečeno přístroj za vás cvičí.  1 ošetření myostimulátorem odpovídá 3 hodinám stráveným ve fitku.

Spojením těchto dvou procedur se dosahuje maximálních výsledků.  Ošetření je velmi příjemné - nebolí! Máme zaznamenán úbytek na obvodu ošetřovaných partií 9 -26 cm a na váze 2-6 kg 

Ošetření  určené k zeštíhlení a modelaci postavy, zpevnění a zjemnění pokožky. Velmi účinně pomáhá odbourávat tukové polštářky z bříška, zadečku,stehen a boků, vede ke zlepšení  celulitidy a k zmenšení objemu problematických partií.  Aby byl  efekt opravdu znatelný, ( zmenšení až o 1 konfekční velikost) je zapotřeb absolvovat kúru minimálně  12 ošetření v intervalu 2 - 3x týdně , a je nutná spolupráce klientky , aby problematické partie doma ošetřovala doporučenými doplňkovými přípravky.

« Zpět