Služby


Čakrová harmonizační masáž s polodrahokamy 08.11.2017

Čakry jsou energetická centra v těle. Nejdůležitějších je 7 hlavních čaker,  mají různou barvu, točí se každá jiným směrem a  mají přední a zadní aspekt. Poruchy a blokády  v činnosti čaker se projevují jako nemoci, špatné mezilidské vztahy nebo těžké životní situace. Pokud jsou všechny čakry odblokované, vyčištěné a v harmonii, je harmonický i život člověka.Problémy v čakrách jsou jakousi podstatou a příčinou všech našich problémů v životě.  Je to 7 klíčových oblastí života - bohatství, vitalita, úspěch, láska, komunikace, nadhled a pochopení, seberealizace, které čakry obhospodařují.

Pokud jsou čakry harmonicky otevřené, daří se nám v životě ve všech těchto oblastech. Náš život je úžasný a těšíme se dobrému zdraví a vitalitě. Pokud je v některých čakrách problém, vždy se to odrazí na našem životě a my pak čelíme různým problémům, ať zdravotním či životním.

Čakrová masáž je velmi jemná technika sloužící k odstranění stresu z těla, mysli i z duše. Vyvolává pocit klidu a míru, který je téměř okamžitý.Základem je harmonizační energetická masáž celého těla, která zaktivuje  energii v těle. Poté následuje masáž čaker ve směru jejich otáčení, doplnění a aktivace čaker pomocí polodrahokamů. Čakry se harmonizují, člověk se cítí uvolněný, odpočatý a vyrovnaný. Energie může volněji proudit tělem. Masáž je vhodná pro ženy i muže.. 1,5h 1250,- Kč

Fotogalerie

« Zpět