Služby


Shirodhara - masáž třetího oka 12.03.2017

 

Masáž je hojně využívaná v Indii, Nepálu, na Srí Lance, v Thajsku a dalších asijských zemích, je vyhledávána pro hlubokou relaxaci a zklidnění mysli. Prožitek se zcela liší od všech ostatních druhů procedur a masáží. Spotřeba oleje je zde až 3 l .

Jedná se o relaxační a regenerační ájurvédskou techniku, při které se působí  tenkým proudem teplého léčivého oleje na celou oblast čela a tzv. TŘETÍ OKO - vitální centrum, šestou čakru. Zároveň se jemně masíruje pokožka hlavy a zadní část temene hlavy.

Kdo nepoznal tuto masáž, neví, co je to přiblížit se Nirváně. Takto  hodnotí masáž SHIRODHARA, masáž třetího oka, klienti kteří ji poprvé zažili.

Účinek masáže:  Shirodhara se považuje za omlazovací pročišťovací proceduru, která se používá k odstranění příčiny u ca. 80 nemocí a poruch v lidském těle, z nichž uvedeme pro příklad jen několik: - onemocnění krku, uší, nosu, očí - podporuje krevní oběh - zlepšuje paměť - vyživuje vlasy, vlasovou pokožku, zpomaluje šedivění a podporuje růst vlasů - omlazuje pokožku - pomáhá v léčbě nespavosti - pomáhá v léčbě migrény a u bolesti hlavy - odstraňuje napětí, úzkost, stres a strach - při bolestech páteře a revmatismu - snižuje cholesterol a cukr v krvi - snižuje vysoký krevní tlak - podporuje léčení žaludečních vředů - omlazuje a zpomaluje stárnutí, vhodná u syndromu "vyhoření".

Pro tuto proceduru Vám doporučujeme přinést si starší ručník a pokrývku hlavy - pro zachování správných účinků by  léčivý olej měl působit co nejdéle, tudíž se nedoporučuje ihned po proceduře mýt vlasy.

Fotogalerie

« Zpět