Služby


Maderoterapie těla zvýhodněná cena 9900,-

Cena kurzu: 12900 Kč | Délka kurzu: 1 den
Termín: 1.9.2023

Maderoterapie těla je proticelulitidní a zeštíhlující terapie,  založená na použití anatomicky navržených pomůcek ze dřeva, které činí terapii 100% přírodní. Nesrovnatelně nejlepší alternativa hubnutí a odstranění celulitidy pro každého klienta, který bojuje nějakou disproporcí těla. Maderoterapie vznikla před více než 100 lety v Kolumbii. Její název pochází ze španělského slova Madero, které v překladu znamená dřevo a terapie, což znamená léčení-léčení dřevem.

Velmi důležité při Maderoterapii je správná technika, která vede k nejlepším výsledkům. Základním krokem je nastartovat lymfatický systém při Maderoterapii, aby se v těle nadále nezadržovaly špatné toxiny, které zhoršují stav kůže a tloustnutí díky zavodnění.

Certifikovaný kurz obsahuje čtyři části výuky:

1. Lymfatický systém (bazální ošetření hlavních lymfatických uzlin k nastartování proudění lymfy

2. Složení kůže, příčiny vzniku celulitidy

3. Maderoterapie, její účinky, kontraindikace, 

3. Praxe Maderoterapie (správná technika, tlak, postoj, držení těla, )

PRAXE:

 Naučíte se masážní techniku ​​pro každou část těla pod dohledem lektora a zkoušíte s každým válečkem, abyste vyvinuli přiměřený tlak a pohyb. Jelikož se jedná o nejdůležitější část tréninku, budete si moci natrénovat tolik, abyste zcela zvládli novou masážní techniku. Naučíte se správnému tlaku masáže a rozlymfování, které právě vede k nejlepším výsledkům maderoterapie.  

V ceně kurzu dostanete:

- Tištěná skripta

- Profesionální sada  dřevěných válečků pro Maderoterapii 6ks

- Olej k masáži

- Certifikát

Po dohodnutí termínu je přihláška na všechny kurzy platná a závazná po zaplacení zálohy ve výši 1500 Kč. Doplatek kurzovného se hradí  hotově v den  kurzu. Bez uhrazení zálohy Vám bohužel nemůžeme garantovat možnost účasti na vybraném kurzu.

Zálohu na kurz prosím zasílejte na č.účtu 2200377012/2010 do poznámky pro příjemce uveďte své jméno a příjmení.

Fotogalerie

Přihlásit se na kurz

zet pé em ú wé

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět