Služby


Lymfatická masáž těla + masáž obličeje

Cena kurzu: 5500 Kč | Délka kurzu: 3 dny
Termín: 25 - 27.10..2019

V kurzu lymfatické masáže těla se naučíte metodickým postupům lymfatických masáží krku, DK, HK, hlavy, hrudníku, bedra, hýždě, záda. Metoda podle MUDr. Bechyně.

Lymfatické masáže odstraňují z těla škodliviny (toxické látky) z mízních uzlin, čímž je posilována i imunita organizmu. Pomáhají odstraňovat otoky nohou, působí proti únavě a častému onemocnění. Jsou vhodným doplňkem k proticelulitidové masáži. K základním hmatům patří stojící kruhy, pumpovací, vypuzovací, příčné a otáčivé.

Na rozdíl od klasických se lymfatické masáže neorientují na průběh svalů, fascií a šlach, nýbrž na lymfatický systém. Provádí se malým tlakem v podkoží a speciální hmaty mají většinou kruhovitý nebo spirálovitý charakter s pomalou frekvencí a při stupňování nesmí být cítit žádná bolest.

 

Lymfatická masáž obličeje využívá řady speciálních hmatů na stimulaci lymfatického systému v kůži a podkoží. Udržuje lymfu v pohybu, aby se cévy, kterými teče, neucpávaly. Vyznačuje se svou jemností. Kromě poznání lymfatického systému je důležité dbát na správné provedení lymfodrenážní masáže. Na rozdíl od běžné masáže obličeje je to kvalitativně zcela odlišná technika.

Pravidelná  masáž  zmenšuje otoky ve tváři a kolem očí, pomáhá u tmavých kruhů pod očima,rozjasňuje pleť , působí jako lifting obličeje. Potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce. Dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky, pleť je po masáži  svěží, zbavená toxinů a působí mladistvějším odpočatým dojmem. 

Kurz je vhodný pro maséry i kosmetičky.  Na kurzu lze zakoupit DVD s celým postupem této masáže. Pokud máte zájem pouze o kurz masáž obličeje, nebo pouze o masáž těla uveďte to prosím do poznámky . V pátek 25.10. probíhá výuka obličejové masáže a sobota + neděle probíhá výuka masáže těla. 

Fotogalerie

Přihlásit se na kurz

bé cé em vé té

Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a růžovou barvou.

« Zpět