Služby


Obchodní podmínky

Dárkové poukazy + objednávky služeb

Po objednání dárkového poukazu budete vyzváni k uhrazení částky požadovaného poukazu na č.ú .2200377012/2010 . Teprve po připsání částky na účet , Vám bude poukaz zaslán na Váš email. Upozorňujeme že u některých bank převod financí trvá i 3 pracovní dny ! 

Poukazy zakoupené na konkrétní službu lze po domluvě v případě potřeby ( zdrav. důvody atd.) vyměnit za jinou službu v dané hodnotě, nebo s případným doplatkem. 

Platnost dárkového poukazu se rozumí datum, do kdy má být dárkový poukaz kompletně vyčerpán. Termíny si prosím rezervujte včas alespoń 3-4 týdny dopředu. Při objednávkách na poslední chvíli nejsme schopni zaručit ,že čas který požadujete je ještě volný. Standartní doba platnosti poukazů  3 měsíce od zakoupení  byla z důvodu Covidové situace prodloužena na 9 měsíců od zakoupení . Toto opatření bylo zavedeno proto ,aby i v případě uzavírky služeb klienti měli vždy dostatek času k využití zakoupené služby.  Poukazy jsou přenosné , pokud jej nemůžete využít Vy, může ho vyčerpat někdo z Vašich blízkých.  Hodnotu dárkového poukazu obdarovaným neproplácíme ani zpětně nevracíme platby. V případech kdy je např. ze zdravotních důvodů potřeba prodloužit platnost dárkového poukazu Vám po telefonické dohodě platnost prodloužíme o 1 měsíc. Prodloužení platnosti je potřeba domluvit s předstihem - před vypršením platnosti - nejpozději 1 týden.

Poukazy v jakékoliv hodnotě s propadlou platností neakceptujeme.

Objednáním dárkového poukazu souhlasíte s obchodními podmínkami.

Děkujeme za pochopení.