Služby


Obchodní podmínky

Dárkové poukazy + objednávky služeb

Po objednání dárkového poukazu budete vyzváni k uhrazení částky požadovaného poukazu na č.ú .2200377012/2010 . Teprve po připsání částky na účet , Vám bude poukaz zaslán na Váš email. Upozorňujeme že u některých bank převod financí trvá i 3 pracovní dny ! Poukazy mají 3 měsíční platnost , ta je nastavována automaticky systémem od data zaslání poukazu na Váš email. Pokud potřebujete dárkový poukaz v kratším čase či s delší platností, navštivte prosím naši provozovnu, kde si můžete zakoupit tištěný dárkový poukaz a domluvit se na jiných podmínkách. Děláme maximum pro vaši spokojenost.

Poukazy zakoupené na konkrétní službu lze po domluvě v případě potřeby ( zdrav. důvody atd.) vyměnit za jinou službu v dané hodnotě, nebo s případným doplatkem. Poukazy jsou přenosné, pokud jej obdarovaný nemůže vyčerpat , může hodnotu poukazu využít někdo jiný. Obdarovaným neproplácíme finanční hodnotu zakoupeného poukazu.

 

 

Pokud jste objednaní na Vámi zvolenou službu a včas ( minimálně 24 h předem) nám telefonicky nahlásíte, že se nemůžete na sjednaný termín dostavit, rádi pro vás najdeme náhradní termín pro Vaši vybranou službu.

V případech kdy objednaný klient nepovažuje za slušnost odhlásit se s předstihem, a nebo za sebe alespoň nepošle náhradu, svou neúčast nenahlásí vůbec, a nebo volá těsně před sjednaným termínem,  jsme nuceni zavést nemilou službu a to stornopoplatek ve výši 50% z plné ceny objednané služby. Storno poplatek můžete uhradit převodem na č.účtu 2200377012/2010 a nebo v hotovosti na další masáži.

Toto opatření je zavedeno díky klientům, kteří jsou schopni si zablokovat i několik termínů, na které poté nedorazí aniž by o tom dali dopředu vědět . Klient takovýmto chováním vědomě vytváří již neobsaditelné prostory mezi objednávkami , které mohly být v případě včasného odhlášení obsazeny jinými klienty čekajícími na volný termín. V každém týdnu je minimálně 5 náhradníků, kteří by s radostí toto již nevyužitelné místo obsadili. Děkujeme za pochopení.